Регламент змагань футзалу міста Василькова на 2014/15 роки

 • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

«Затверджено»

 

Голова Васильківської міської

федерації футзалу

_________________ С.О. Сєргєєв

_____” _________________ 2014 року

«Погоджено”

 

Начальник відділу фізкультури та

спорту Васильківської міської ради

_________________ Н.Ф. Мурашко

_____” __________________ 2014 року

 

Положення

про проведення Кубка та чемпіонату міста Василькова з футзалу 2014/2015 р.р.

 

 1. Мета і місце проведення:

 • Популяризація футзалу в місті Василькові;

 • Виявлення кращих команд міста, гравців та тренерів;

 • Залучення жителів міста та району до занять фізкультурою та спортом;

 • Матчі Кубка, вищої та першої ліги чемпіонату проходять у спортивному залі ЗОШ №9

2.Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво змаганнями здійснює міська федерація футзалу, безпосереднє проведення змаганнями:

Комітет у складі:

Голова — Сєргєєв С.О.;

Секретар — Нередько С.В;

Члени — Тиндюк О.С., Мурашко Н.Ф., Загородній В.М.

 3. Команди-учасники змагань.

До участі в змаганнях допускаються команди, які за десять днів до початку змагань подали заявки встановленої форми та внесли плату до Васильківської міської федерації футзалу.

 4. Строки та умови проведення змагань.

Кубок на призи міського голови проводиться в ЗОШ №9. Термін проведення — “08.11.2014 — 30.11.2014.

В разі нічийного рахунку в 1/4, 1/2 і фінальному матчі призначається додатковий час — 5 хвилин, до забитого голу. Якщо додаткова 5-хвилинка закінчиться без забитого голу, призначається серія 6-метрових ударів, згідно Інструкції ФІФА.

Чемпіонат міста Василькова з футзалу проводиться в два кола. Термін проведення — “6.12.2014 — 5.03.2014”.

Місця команд у поточній і підсумковій турнірній таблиці визначаються відповідно до правил, встановлених ст. 4 даного положення.

За перемогу нараховується 3 очки, нічия — 1 очко, поразка — 0 очок. У випадку неявки команди з неповажної причини їй зараховується поразка з результатом “0:3”.

Місця команд по закінченню змагань визначається з найбільшою кількістю очок, набраних в усіх матчах.

При однаковій кількості очок, у випадку, коли вирішується доля 1-го місця, призначається додатковий матч або турнір (у випадку, коли претендентів на 1-місце більше двох). Умови, місце і час проведення додаткового матчу (турніру) вирішує комітет з проведення змагань.

У всіх інших випадках, коли команди набирають однакову кількість очок, послідовність розташування команд у турнірній таблиці визначається за такими критеріями:

1). за найкращими показниками в іграх між спірними командами:

а. за найбільшою кількістю очок, набраних між собою;

б. за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів між собоюю.

 1. за найбільшою кількістю перемог;

 2. за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів, забитих у всіх іграх;

 3. за жеребом.

Змагання проводять згідно з Правил гри у футзал (за редакцією _________ року).

Тривалість гри — 2 тайми по 20 хв. “брудного” часу, включаючи п'ятихвилинну перерву між ними. При виключенні команди із чемпіонату, яка не зіграла 50% ігор, результати ігор, які були отримані за її участю, анулюються. Якщо команда провела 50% зустрічей і більше та припинила виступи, то подальшим її суперникам зараховується перемога з результатом “3:0”. До команди, яка не з'явилися на матч без поважної причини, застосовуються штрафні санкції у розмірі 300 грн. В разі не сплати команда не допускається до слідуючих календарних ігор.

Запізнення на гру не дозволяється. За 15 хвилин до початку матчу обидва його учасники повинні надати головному арбітру заповнений протокол.

Головний арбітр повинен розпочати матч згідно з встановленим часом.

Календар всіх футзальних змагань сезону розробляється та затверджується Виконкомом федерації футзалу м. Василькова.

Якщо команда знялась зі змагань, заявочні членські внески не повертаються.

Всі додатки є невід'ємною частиною Положення.

5. Порядок оформлення команд-учасників.

До участі в Чемпіонаті та Кубку міста Василькова з футзалу допускаються особи, які самі або батьки прописані, або народилися на території міста Василькова, Васильківського району.

Заявку на участь в змаганнях подає в органи управління федерації футзалу м. Василькова представник команди* (додаток №2).

У Кубку та вищій лізі чемпіонату дозволяється заявка не більше двох легіонерів, але безпосередньо в матчі участь може взяти лише один легіонер, якого може змінювати інший легіонер. Одночасно в матчі два легіонери виступати не можуть. У першій лізі заявка легіонерів не допускається.

Заявка першого легіонера проводиться безкоштовно, а другого — 150 грн. Не легіонерами вважаються ті гравці, які народилися, або зареєстровані на території міста Василькова та Васильківського району.

До участі в змаганнях не допускаються футболісти, які приймають участь в будь-яких професійних чемпіонатах з міні-футболу, футзалу або великого футболу. У разі виявлення участі таких гравців, команді зараховується поразка “0:3” в матчах, в яких вони брали участь.

До кожної з команд-учасниць дозволяється заявляти не більше 15 гравців, які незалежно від ліги і турніру грають тільки в одній команді, і яким на момент початку турніру виповнилося 15 років. Гравці, молодші 15 років, повинні мати письмовий дозвіл від батьків.

Склад команди на полі — 1+4. Гравцям вищої ліги забороняється грати в першій лізі, а гравцям першої ліги — у вищій.

В разі збігу кольору ігрових футболок пріорітет у їх виборі належить команді, яка є номінальним “гостем”.

5.1. Дозаявка.

Дозаявка гравців на чемпіонат закінчується за три тури до закінчення змагань. Щоб провести дозаявку гравця на турнір, необхідно подати заявкові документи до комітету з проведення змагань та проплатити грошовий внесок у розмірі 50 гривень.

Дозволяється дозаявка не більше одного гравця, який може взяти участь в матчі наступного за ліком туру, але вона проводиться не пізніше, ніж за три календарні дні до гри.

Відповідальний за дозаявку гравців — Загородній В.М. (телефон: 097-284-38-83).

5.2. Переходи гравців з команди до команди.

Перехід футболістів дозволяється з письмового клопотання, поданого до комітету з проведення змагань від представника команди, за яку хоче виступати і виступав перед цим даний гравець та заявою футболіста, в перерві між колами чемпіонату.

 6. Порядок оформлення команд-учасниць.

При реєстрації команд до Виконкому федерації представником команди, яка заявляється на турнір, подається заявка в 2-х примірниках (у віддрукованому вигляді та за підписом представника команди, печаткою лікаря).

Заявка є одним єдиним документом для всіх змагань з футзалу — Кубок та чемпіонат.

 7. Дисциплінарні провини.

Провини, які спричинили вилучення гравця з ігрового майданчика або інші порушення, допущені футболістами, розглядаються КДК федерації футзалу міста Василькова на підставі Дисциплінарного Кодексу.

Розгляд протестів, винесення покарань є виключною справою КДК.

Якщо одна зі сторін при розгляді виключних обставин не згода з рішенням КДК, вона може звернутися в письмовій формі до Виконкому ВМФФ.

За поданням голови ВМФФ при порушенні правил Регламенту змагань, дисциплінарних провин залишає за собою право розглядати на засіданні Виконкому дані провини.

В цих випадках Виконком розглядає та приймає рішення обов'язкове для виконання.

За участь в змаганнях дискваліфікованого, незаявленого чи не внесеного до протоколу гравця, команді зараховується поразка з результатом “0:3”.

Футболіст, який отримав 3 (три) попередження, пропускає наступний матч своєї команди.

Недисциплінована поведінка гравців, тренера чи представника команди (апеляція до глядачів, симуляція пошкоджень, суперечка з суддями тощо), яка викликає обурення глядачів, розглядається як вчинок, що спричиняє зрив змагань. Відповідальність за недисципліновану поведінку окремих футболістів покладається на всю команду. Гравець, який не приймає участі в матчі, але заявлений за команду на турнір є безпосереднім учасником матчу.

Гравець, який отримав попередження (жовту картку) сплачує до федерації футзалу міста Василькова 5 гривень.

ПРИМІТКА: футболіст вилучений з поля, не допускається на одну (чергову) гру чемпіонату, незалежно від подальшого рішення КДК федерації футзалу міста Василькова і не приймає участі в змаганнях до прийняття конкретного рішення.

Дисциплінарна відповідальність гравця (попередження, вилучення, дискваліфікація і т.д.) розповсюджується на всі турніри і ліги.

 8. Суддівство.

Суддівство чемпіонату покладається на суддівський комітет федерації футзалу міста Василькова.

Суддя, який вилучив гравця з поля, повинен записати це в протокол.

Суддя відповідає за протокол зустрічі.

У протоколі повинні бути дані про те, хто забив голи, хто з гравців отримав жовті та червоні картки з зазначенням причин покарання.

Запис щодо вилучених чи попереджених футболістів суддя проводить відразу після покарання.

9.Протести.

У випадку протесту на гру, суддя доставляє до Виконкому ВМФФ пояснення щодо мотиву протесту, який записується в протоколі матчу.

Протести не приймаються до розгляду, якщо вони надійшли:

 • на призначення чи на не призначення суддями штрафного, шестиметрового удару;

 • на додавання чи не додавання суддею часу до гри;

 • визначення місця порушень.

У решті випадків представник команди, який подає протест, повинен на протязі 30 хвилин після закінчення гри попередити суддю та представника команди-суперниці, зробити про це запис у протоколі і не пізніше 12 години найближчої середи подати Рапорт на ім'я голови федерації футзалу міста Василькова.

Претензії до складів внесених до протоколу матчу можуть бути пред'явлені представниками команд як перед початком матчу так і після його закінчення, але не пізніше ніж через 30 хвилин. У виключних випадках протест може бути наданий до 12.00 годин найближчої середи з документальними доказами про порушення.

 10. Нагородження.

Кубок

Команда-володар Новорічного Кубка міста Василькова з футзалу на призи міського голови нагороджується кубком, а команди-учасниці — грамотами відповідних ступенів.

Чемпіонат

Команди, які за результатами чемпіонату посіли три перших місця, нагороджуються кубками та грамотами відповідних ступенів.

Кращі гравці в номінаціях:

 • кращий воротар

 • кращий захисник

 • кращий нападник

 • кращий бомбардир

 • кращий гравець чемпіонату — нагороджуються почесними грамотами та призами.

 11. Фінансові витрати.

Разом із заявковими документами команди-учасниці вносять суму членського внеску, яка складає — 460 грн на Кубок, 1600 грн на чемпіонат.

12.Різне.

Згідно з рішенням представників команд, кожна команда-учасниця змагань, які проводяться під егідою ВМФФ, повинна мати власну “заморозку”.

Додаток №1.

КЕРІВНІ ОРГАНИ ФЕДЕРАЦІЇ ФУТЗАЛУ МІСТА ВАСИЛЬКОВА

Склад Виконавчого комітету Федерації футзалу міста Василькова

Голова — СЄРГЄЄВ Сергій Олексійович (телефон: 067-990-12-79)

Секретар — НЕРЕДЬКО Сергій Володимирович (телефон: 050-77-947-22)

Члени:

Тиндюк Олександр Сергійович

Табатадзе Андрій Володимирович

Загородній Віталій Миколайович

Мурашко Наталія Федорівна

Шабельніков Андрій Вікторович

Склад Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футзалу міста Василькова

Голова — Сабадаш Юрій

Члени:

Пророченко Євген

Ліщенко Сергій

Comments:

Обновлено 08.11.2014 11:27
Новые игры Alawar.