На Васильківщині попрощались із бійцем 128-ї гірсько-піхотної бригади

  • PDF
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

3d8f687135c65f4c5d2b0a10d05af13c LЯк інформує 5-й канал, на Васильківщині в останню путь проводжали 44-річного бійця АТО, який загинув під Дебальцевим 6 жовтня. Мова про Віктора Бойка, який на сході України пробув лише два тижні. 

Боєць 128-ї гірсько-піхотної бригади загинув внаслідок обстрілу російськими "Градами". Він був мобілізований ще влітку, восени - потрапив на фронт. Те, що піде на фронт, Віктор знав ще до того, як прийшла повістка, кажуть рідні. Але до лав 128-ї гірсько-піхотної бригади став тільки наприкінці літа, приховавши від медкомісії стан свого здоров'я.6 жовтня під Дебальцевим під час обстрілу з боку російсько-терористичних військ реактивний снаряд "Граду" влучив у бліндаж, де перебували двоє військових. Обидва загинули. Провести в останню путь Віктора Бойка його побратими не змогли – всі вони і далі обороняють Дебальцеве.  Зате попрощатися з героєм прийшли кілька сотень мешканців села Барахти. 

На Васильківщині Віктор Бойко відомий за виступами в барахтівських "Прогресі" та "Інтері", кодаківській "Юності" і васильківському "Шкірянику". У Віктора Бойка залишилася дружина і чотирнадцятирічна донька.

 

Comments:

Обновлено 15.10.2014 20:47
Новые игры Alawar.