ХудшийЛучший
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

1808

«Альянс успіху» виграв турнір з міні-футболу на призи газети “Київський футбол”.

Регламент змагань передбачав два етапи — груповий і фінальний. Наші земляки фінішували однакого успішно в обох з них.

Спершу, на груповій стадії, гребінківчани розійшлися миром з “Авітоном” (2:2) і обіграли “Адідас” (4:2). Після цього був напівфінал, в якому "Альянсові Успіху" протистояв ФК "Льоха" — 4:0 на користь команди з Гребінок. А, беззаперечно, найяскравішу перемогу гребінківчани здобули у завершальному матчі турніру, який відбувся учора на майданчику зі штучним покриттям НТК ім. Віктора Банникова — 4:0 над "Авітоном".

Склад переможців (ті, кого вдалося ідентифікувати за фото): Володимир Негель, Володимир Грицай, Олександр Грицай, Євгеній Смоловик, Владислав Репа, Михайло Сіленко, Ігор Черепенко, Ярослав Аксьонов, Віталій Мельник, Сергій Пурик, Олександр Самостійний, Анатолій Комар.