Динамівці з Глевахи зуміли перевершити свого суперника за сумою двох матчів.

Динамо”: Шульга — Бабушкін, Шкляр, Бут (Хілініч, 70), Прийма — Леонов, Щербина (Ханаєв, 46), Голуб, Мельник — Віталій Салата (Павлюк, 86), Дармостук.

Городок”: Тищенко — Корнієнко, Шевченко, Вихрій, Гордина — Бачинський, Жукотанський, Чайковський, Нестерець — Коляда, Дерепа.

Голи: Дармостук (16, 81), Мельник (71) — Дерепа (19).

Попереджений Дармостук (90).

Переможець чемпіонату міста Василькова за підсумком першого кола — “Городок” — на старті другої частини змагань виглядає досить непереконливо. Тільки в протистояннях з “ВПС” городчани втратили п'ять очок, програвши в сьомому турі з рахунком 0:2, і вистоявши в матчі-відповіді — 0:0. Тепер до “Атланту” і “ВПС”, які відібрали дорогоцінні бали в записного фаворита, приєдналося “Динамо”. До того ж, зробило воно це досить ефектно — залишивши у воротах Тищенка аж три м'ячі.

Матч другого кола, як і поєдинок, який відбувся в рамках кола першого, розпочався досить активно. Вже до середини першого тайму команди встигли обмінятися голами і на ділі довести, що поступатися в цьому матчі не бажає жоден з колективів. Перший гол організували футболісти “Динамо”. Це Леонов, найкращий напівоборонець чемпіонату Васильківщини серед команд першої ліги за підсумком 2013 року, промчав флангом і навісив м'яч у воротарський команди гостей, а захисники “Городка” не втримали Дармостука, дозволивши нападникові результативно зіграти головою — 1:0. Однак лідерство глеващан в рахунку було недовготривалим, а “допоміг” відігратися городчанам воротар “Динамо” Шульга. Досвідченого стража воріт, який провів чимало матчів на професійному рівні, красиво виконаним “парашутом” перехитрив Жукотанський, м'яч від Шульги зрикошетив у поперечину, а на добиванні першим опинився Дерепа — 1:1. Прикрий гол, як виявилось, “динамівців” не засмутив, а, скоріше навпаки — активізував. Вирватися вперед футболісти "Динамо” могли ще до перерви, але Тищенко, бездоганно виступивши на останньому рубежі після проходу Дармостука, врятував свою команду від другого голу.

Нічийний рахунок протримався до середини другого тайму. Вирішальною стала заключна двадцятихвилинка матчу. Саме скільки часу “динамівцям” було потрібно, щоб взяти у суперника реванш за поразку в матчі майже місячної давнини. Спершу був феноменальний за точністю удар від Мельника метрів з тридцяти, після якого м'яч прошив сітку воріт. А згодом своє слово сказав Дармостук. Нападник, якого хочуть бачити у своєму складі уже декілька колективів з районного чемпіонату, результативно зіграв на добиванні.

Нагадаю, що в першому колі перемогу святкували городчани — 1:0 після голу Бартоша. Відтак, обігравши суперника в матчі-відповіді, глеващанці взяли повноцінний реванш...