ХудшийЛучший
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

30072347

Однак теоретичні шанси вибратися з підвалин турнірної таблиці барахтівці зберігають.

Команда, яка базується в селі Барахти, не лише переживає нелегкі часи через відсутність належного фінансування, але й потерпає від нестачі кваліфікованих доморощених футболістів. А такі, як не дивно, у Барахтах були завжди. Наприклад, Віктор Мартиненко близько десяти літ назад був одним з лідерів чемпіонського складу “Шкіряника” Василя Вишемірського, де виступав разом з теперішнім керівником “Динамо” Богданом Хілінічем. Тій команді й справді не було рівних. Але зараз Вікторові уже 44... А гідної заміни йому не знайшлося досі. Наразі лідером барахтівського колективу можна вважати воротаря Максима Джурила. Голкіпер “Мілану”, навіть не зважаючи на велику кількість пропущених м'ячів, є одним з кращих стражів воріт в цьогорічному чемпіонаті. А після матчу з “Альянсом” навіть не чисельні глядачі відмітили ігровий рівень Максима, мовляв, якби не фантастична гра воротаря, то рахунок був би для “Мілана”, як мінімум, удвічі фатальнішим...

Фаворит матчу — «Альянс» — схоже, ще до виходу на поле відчув себе переможцем. Підопічні Табатадзе вже на початку першого тайму вели себе досить розкуто, за що ледь не поплатилися. Це нападникові “Мілану”, який без проблем пройшов оборонця “Альянсу”, не вдалося своєчасно підготуватися до удару, тому м'яч полетів повз ворота. Цей момент, схоже, змусив альянсівців розвіяти всі передматчеві ілюзії про аболютну безпорадність суперника. І вже Дудченко, опинившись на вогневому рубежі, мав відкривати рахунок у грі, але в обох випадках на висоті був воротар — спершу відбивши прямий удар, а потім парирувавши добивання. Все ж і досить впевнена гра голкіпера не дозволила “Мілану” зберегти ворота “сухими”. На двадцятій третій хвилині голом відзначився центральний оборонець Лисак — 0:1 на користь “Альянсу”.
Більш успішними “альянсівці” були на завершальній стадії атак в другому таймі. В результаті чого у ворота Джурила залетіло ще чотири м'ячі. Дубль Дудченка, а також голи Півня і Шульги забезпечили “Альянсу” розгромний рахунок 5:0. Цікаво, що з аналогічним рахунком завершилася й перша зустріч цих команд, яка відбулася на початку липня.

«Мілан” — “Альянс” — 0:5 (0:1)

Арбітр Гусакова. 50 глядачів.
“Мілан”: Джурило, Партоленко, Оверченко (Шмагун), Погребицький, Кулініч, Кривошапка, Бондар (Угрин), Брицький (Тимошенко), Лось, Гринько.
“Альянс”: Хитрич, Нікіфоров, Горенко (П.Мельниченко), Ярина (Шульга), Табатадзе (Клодницький), Дармостук, Дудченко, О. Мельниченко (Півень), Шкапа (Рибалкін), Лисак, Мірошниченко (Гриценко).
Голи: Лисак (23), Дудченко (71, 84), Півень (74), Шульга (89).