Перший гол, прем'єрна перемога...

  • PDF
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

y a6d297ae thumb

Одному з найвідоміших учасників міського чемпіонату вдалося повести лік власних голів уже в першому матчі за нову для себе команду. 

Найкращі футбольні роки Олександр Букша провів з "Альянсом". З цією командою надаючий, рід якого походить з Барахтів, неодноразово перемагав у різних за значимістю кубкових змаганнях, але на п'єдестал пошани за підсумком чемпіонату до сих пір не підіймався. Схоже, й цього року зійти на призовий щабель табелю про ранги Олександрові Букші не вдасться, адже  він виступає в стані одного з аутсайдерів змагань. 

Для "Форварда" підсилення в особі Букші стало й справді відчутним. Більше того, новачку васильківців вдалося уже в першому матчі продемонструвати свій потенціал якомога краще. Завдяки нападникові, який першу частину провів у "Мілані", підопічним Юрія Турчина вдалося встановити новий рекорд результативності. А сам нападаючий відзначився у воротах "Альянсу" в середині другого тайму, повівши тим самим лік власних голів у міських змаганнях. Утім, для "Форварда" цей гол був ще важливівшим, адже — переломним... Можливо, саме це взяття воріт надихнуло підопічних Юрія Турчина, який у звітному матчі участі не приймав через дискваліфікацію, на драматичну звитягу. А можливо це лише збіг приємних для "форвардців" обставин.

До речі, перемога над "Альянсом" стала для Олександра Букши першою в цьогорічному чемпіонаті міста Василькова з футболу. З "Міланом" вправний нападаючий так і не пізнав смак перемоги. 

Comments:

Обновлено 22.07.2014 10:34
Новые игры Alawar.