"ВПС" продовжує лихоманити

  • PDF
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

03072014Підопічні Юрія Сабаша врятувалися в матчі з "Альянсом" за п'ятнадцять хвилин до фінального свистка, зрівнявши рахунок після красивої подачі кутового. 

 Сергій Лисенко, колишній лідер наступів дещо призабутого "Акціонера", відомий своїм феноменальним талантом опинятися в потрібному місці і в потрібний час, в черговий раз продемонстрував своє уміння забивати винятково важливі для своєї команди м'ячі. В першому таймі Лисенко обернув у гол красиву подачу кутового, відігравши, таким чином, перший з двох м'ячів, проведених у ворота Горбачова поверненцем до футбольного чемпіонату міста Русланом Дудченком. А наприкінці другої половини матчу лідер наступів "ВПС" оформив перший стрілецький дубль в цьогорічному чемпіонаті. Сірий сильно закрутив м'яча з кутового, а Лисенко, вигравши боротьбу на дальній штанзі, легким дотиком підправив "смугастого" у ворота, які захищав юний Дядечко. В підсумку — 3:3. 

Першу перемогу до свого активу долучили в звітному турі футболісти "Освіти", якими керує граючий тренер Олександр Тиндюк. В матчі з "Міланом" "освітяни" провели шість м'ячів без відповіді, переглянувши в дії ще й кількох новобранців команди. Олександр Беспалько і Владислав Грицай, а мова саме про них, вийшли на поле в другому таймі, заступивши на газоні Анатолія Тарана і Олексія Павленка. Утім, відзначитися новачкам "Освіти" не вдалося, хоча й діяли вони небезпечно та агресивно. Вражали ворота суперника в цьому матчі тільки провідні "освітяни". Започаткував розгром "Мілану" в середині першого тайму старожил васильківської команди Олександр Тиндюк, який на власному прикладі продемонстрував більш юним колегам, як треба обходитися з м'ячем біля воріт суперника. На старті другої половини зустрічі Тиндюк відзначився вдруге. І хоча барахтян такий хід подій категорично не влаштовував, але нічого серйозного суперникові протиставити вони не змогли...Натомість "освітяни" продовжували добивати безпорадного опонента, забиваючи голи на будь-які смаки. Не залишив поле без влучного пострілу й кращий голеадор "Освіти" Анатолій Таран, він відправив м'яча у ворота Джурила після навісу у виконанні Кірякова...

Не вийшло боротьби в матчі між "Городком" і "Ветераном". Городчани, вийшовши на поле в основному складі, мали певні проблеми із суперником лише в першому таймі. Після перерви, виснажені швидким темпом, заданим суперником у першій половині гри, ветерани мало нагадували самі себе. Тому не дивно, що свого опонента "городчани" взяли, як кажуть "голими руками". Стрілецькою активністю відзначилися Безносюк, Чайковський і Корнієнко. Останньому з них поталанило відзначитися дублем. "Ветеран", у свою чергу, вистачило лише на гол престижу, проведений Юрієм Грициною за п'ять хвилин до закінчення матчу.

Продовжують громити своїх суперників глеващанці з "Динамо". Цього разу перед потужним колективом Богдана Хілініча не встояв "Форвард". Проблеми у васильківської команди розпочалися вже в самому дебюті гри, коли після флангового проходу оборонця Голуба голом відзначився Дармостук. Майже одразу васильківчани організували атаку у відповідь, на завершенні якої опинився Марченко. Але обіграти надійного стража воріт "Динамо" Кияницю одному з кращих бомбардирів чемпіонату цього вечора не судилося, адже забивали в цьому матчі виключно глеващанці. "Гол у роздягальню", вдаривши по воротах Жеребка метрів з двадцяти, провів Мельник. На десятій хвилині другого тайму влучним ударом відмітився Шкляр, який виграв боротьбу у штрафному майданчику номінальних господарів поля. А останнє слово в матчі було за Мельником. Він довершив погром "Форварда", реалізувавши свою нагоду на дев'яностій хвилині зустрічі — 4:0. 

Comments:

Обновлено 04.07.2014 06:44
Новые игры Alawar.