ХудшийЛучший
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

7

Витримавши річну паузу, “динамівці” з Глевахи втретє в історії долучилися до гурту учасників міського чемпіонату з футболу.

А своє повернення на міську арену “Динамо-Глева” ознаменувало видовищною звитягою над “Альянсом” — 6:1. Більше того, “Альянс” виставив на гру свій основний склад з Півнем, Яриною, Дармостуком і Шульгою на провідних ролях. Натомість “Динамо” вийшло на зустріч без досвідчених Демкова, Голуба і Литвинчука, також участь в матчі не взяв Грабовий, який, схоже, ще не відновився після травми. Однак і без цих виконавців команда, якою керує Богдан Хілініч, зуміла повністю декласувати чотириразового фіналіста кубкових змагань міста — “Альянс”. Вже в першому таймі Гирявець, Мельник і Віталій Салата довели всю серйозність намірів “Динамо-Глеви” в стартовому двобої, провівши у ворота Мельниченка по одному м'ячу. Не змінилася ситуація на полі й в другому таймі. “Динамівці” знову прибрали ініціативу до своїх ніг, встановивши підсумковий результат 6:1.

Нелегкими перемогами в першому турі чемпіонату задовольнилися “Ветеран” і “ВПС”. Хоча, останнім й пророкували легку прогулянку в матчі з “Міланом”, але дебютант з Барахтів зумів дати “срібному” призерові минулорічного чемпіонату гідний бій, пішовши на перерву з мінімальною перевагою в рахунку. Але втрата дорогоцінних очок в боротьбі за призові місця в плани колективу Юрія Сабадаша не входила апріорі, тому на другий тайм “ВПС” вийшли з підвищеною відповідальністю. Переломний м'яч за двадцять хвилин до фінального свистка для фаворита матчу провів Бондаренко, який реалізував пенальті. А першу вікторію в чемпіонаті “ВПС” приніс Січкаренко, який обернув у гол подачу з кутового. Не менш драматично розгорнулися події в протистоянні “Форварда” з “Ветераном”, який став найрезультативнішим в турі. Героєм поєдинку став “ветеран” Юрій Грицина, автор першого м'яча в історії чемпіонатів незалежної України. Його гол на 74-й хвилині поєдинку з “Форвардом” став для “Ветерана” переможним — 4:3.

З нічиєї розпочався чемпіонат для “Городка” і “Атланту”, які відкрили програму цьогорічних змагань. “Городчани”, хоча й виступали у своєму основному складі, але ще на початку гри не дорахувалися одного зі своїх гравців, тому вийшли на зустріч з кубковим тріумфатором вдесятьох. І цим сповна мав користуватися їх суперник, але підопічнім Сергія Бойка факт неповного складу “Городка” не допоміг. Цікаво, що, незважаючи на відсутність одного зі своїх гравців на футбольному полі, городчани виграли першу частину гри — 2:1. Спершу Бартош вивів на убивчу позицію лівого оборонця Гордину, який результативно підключився до атаки, а в середині першого тайму Жукотанський красивим ударом у верхній кут втілив у гол передачу Бачинського з правого флангу. Оговтався “Атлант” за сім хвилин до свистка на перерву. Гол у ворота Тищенка провів Павленко. А долю матчу на 66-й його хвилині вирішив Гуніков, колишній футболіст тернопільської “Ниви”, — 2:2.

Результати першого туру:

“Городок” — “Атлант” — 2:2 (Гордина, 13, Жукотанський, 32 — Павленко, 38, Гуніков, 66).

“Форвард” — “Ветеран” — 3:4 (Коваленко, 35, Марченко, 38, 65 — С.І. Бойко, 32, Грицина, 63, 74, Деледивка, 72).

“Альянс” — “Динамо-Глева” — 1:6 (Півень, 66 — Гирявець, 15, 85, Мельник, 20, Віт. Салата, 30, 80, Леонов, 75).

“ВПС” — “Мілан” — 2:1 (Бондаренко, 69, пен, Січкаренко, 84 — Ткачук, 25).