Календар першої ліги

  • PDF
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

umQRwjdVZ88

Врахувавши численні прохання наших читачів наводимо календар змагань в чемпіонаті Васильківського району з футболу серед команд першої ліги. 

 

1 тур — 10 травня 2014 року (субота)

 

  1. «Аякс» — ФК «Яцьки»

  2. ФК «Ковалівка» — ФК «Тростинка»

  3. «Юність» — ФК «Іванковичі»

  4. «Металург» — «Інтер»

  5. «Олімпік» — «Плиска»

  6. «Олімп» — ФК «Саливонки»

 

2 тур — 17 травня 2014 року (субота)

 

  1. ФК «Яцьки» — ФК «Саливонки»

  2. «Плиска» — «Олімп»

  3. «Інтер» — «Олімпік»

  4. ФК «Іванковичі» — «Металург»

  5. ФК «Тростинка» — «Юність»

  6. «Аякс» — ФК «Ковалівка»

 

3 тур — 24 травня 2014 року (субота)

 

  1. ФК «Ковалівка» — ФК «Яцьки»

  2. «Юність» — «Аякс»

  3. «Металург» — ФК «Тростинка»

  4. «Олімпік» — ФК «Іванковичі»

  5. «Олімп» — «Інтер»

  6. ФК «Саливонки» — «Плиска»

 

4 тур — 31 травня 2014 року (субота)

 

  1. ФК «Яцьки» — «Плиска»
  2. «Інтер» — ФК «Саливонки»

  3. ФК «Іванковичі» — «Олімп»

  4. ФК «Тростинка» — «Олімпік»

  5. «Аякс» — «Металург»

  6. ФК «Ковалівка» — «Юність»

 

5 тур — 7 червня 2014 року (субота)

 

  1. «Юність» — ФК «Яцьки»

  2. «Металург» — ФК «Ковалівка»

  3. «Олімпік» — «Аякс»

  4. «Олімп» — ФК «Тростинка»

  5. ФК «Саливонки» — ФК «Іванковичі»

  6. «Плиска» — «Інтер»

 

6 тур — 14 червня 2014 року (субота)

 

  1. ФК «Яцьки» — «Інтер»

  2. ФК «Іванковичі» — «Плиска»

  3. ФК «Тростинка» — ФК «Саливонки»

  4. «Аякс» — «Олімп»

  5. ФК «Ковалівка» — «Олімпік»

  6. «Юність» — «Металург»

 

7 тур — 21 червня 2014 року (субота)

 

  1. «Металург» — ФК «Яцьки»

  2. «Олімпік» — «Юність»

  3. «Олімп» — ФК «Ковалівка»

  4. ФК «Саливонки» — «Аякс»

  5. «Плиска» — ФК «Тростинка»

  6. «Інтер» — ФК «Іванковичі»

 

8 тур — 28 червня 2014 року (субота)

 

  1. ФК «Яцьки» — ФК «Іванковичі»

  2. ФК «Тростинка» — «Інтер»

  3. «Аякс» — «Плиска»

  4. ФК «Ковалівка» — ФК «Саливонки»

  5. «Юність» — «Олімп»

  6. «Металург» — «Олімпік»

 

9 тур — 5 липня 2014 року (субота)

 

  1. «Олімпік» — ФК «Яцьки»

  2. «Олімп» — «Металург»

  3. ФК «Саливонки» — «Юність»

  4. «Плиска» — ФК «Ковалівка»

  5. «Інтер» — «Аякс»

  6. ФК «Іванковичі» — ФК «Тростинка»

 

10 тур — 12 липня 2014 року (субота)

 

  1. ФК «Яцьки» — ФК «Тростинка»

  2. «Аякс» — ФК «Іванковичі»

  3. ФК «Ковалівка» — «Інтер»

  4. «Юність» — «Плиска»

  5. «Металург» — ФК «Саливонки»

  6. «Олімпік» — «Олімп»

 

11 тур — 19 липня 2014 року (субота)

 

  1. «Олімп» — ФК «Яцьки»

  2. ФК «Саливонки» — «Олімпік»

  3. «Плиска» — «Металург»

  4. «Інтер» — «Юність»

  5. ФК «Іванковичі» — ФК «Ковалівка»

  6. ФК «Тростинка» — «Аякс»

 

Comments:

Обновлено 27.05.2014 21:25
Новые игры Alawar.