ХудшийЛучший
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

4 2

Чинний чемпіон Васильківського району — “Дружба” з Ксаверівки — виграв стартовий матч чемпіонату у крушинських “Крила Рад”.

Хоча й започаткували лік перемог в чемпіонаті ксаверівці дуже нелегко. Напрочуд вдало в першому таймі виступали лідери Крушинки — Тищенко, Шкаврон і Старцев. Перший з них віртуозно вберігав свої ворота від, здавалося, неминучого голу, а двоє інших створювали чималі труднощі оборонцям “Дружби”. Особливо діставалося Олексієві Дейнезі, який став своєрідною “знахідкою” для прудконогих форвардів “Крил Рад”. Та й узагалі, гра в обороні у ксаверівців в першому таймі відверто не клеїлася. Про це засвідчив гол, проведений Юрієм Лагутіним на шістнадцятій хвилині матчу. Відігралися гості аж наприкінці першого тайму. Це Олексій Дейнега, центральний оборонець “Дружби”, результативно підключився до розіграшу кутового, і замкнув вивірений навіс Сергія Шевченка ударом головою в падінні.

На старті другого тайму ксаверівці відзначились вдруге. І знову безпосередню участь у взятті воріт взяв доморощений універсал Сергій Шевченко, відомий, зокрема, своїми виступами за цілу низку футзальних клубів України та Казахстану. Цього разу Шевченко розгледів шпарину в обороні “Крила Рад” і витонченою подачею зі “стандарту” знайшов залишеного без нагляду Піонта. Нападаючий, до слова, зіграв не менш ефектно, адже м'яч після удару Піонта спершу полетів у стійку, а від неї уже залетів у сітку воріт — 2:1. Однак і на цьому феєрична гра Шевченка не закінчилась. За двадцять хвилин до фінального свистка Сергій вивів на убивчу позицію Якименка, який віддячив партнерові голом. 3:1 — і “Дружба” починає цьогорічний чемпіонат, хоча й з нелегкої, але все-таки з перемоги.

Склад “Дружби”: Сусленко, Директоренко, Дейнега (Ніфталієв, 46), Грай-К, Трипольський (Рачковський, 72), Якименко, Калініченко (Білоусько, 81), Шевченко, Колодяжний (М. Коверга, 86), Білоцерківець, Піонт (Верголяс, 52).