"Дружба" проти "Володарки"

  • PDF
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

3

Обласну прем'єру ксаверічани зіграють у Володарці найближчої неділі, 18 травня. 

 

Чемпіон Васильківського району-2013 виступить в Кубку регіональних чемпіонів вперше в історії клубу. Цікаво, бодай, інше. Ксаверівка — єдиний населений пункт Васильківщини, який делегував на турнір пам'яті Безносенка аж два колективи — "Дружбу" і "Аякс". І хоча, ці виняткові для районного футболу події й розділені роками, але з пісні, як кажуть, слів не викинеш. 

Прем'єра "Аяксу" в КРЧ сталася у 2011-му. Тодішні змагання команда Леоніда Дяченка розпочала блискуче, обігравши шкарівський "Граніт" в одній шістнадцятій фіналу з рахунком 5:2. Утім, завершили турнір ксаверівчани зовсім протилежно тому, як починали... Невдача спіткала "Аякс" в чвертьфіналі, де він зустрівся з бородянським "Хутором". Більше того, після вилучення Володимира Нудика, на 80-й хвилині матчу, команда з Ксаверівки взагалі зійшла з поля, висловивши свою недовіру головному арбітру поєдинку. Однак навіть це незначне досягнення "Аяксу" — участь в чвертьфінальному матчі КРЧ — поки залишається найвагомішим для футбольної Васильківщини в цьому турнірі.

Нагадаю, що першою ластівкою славетного футбольного краю у престижних змаганнях був "Тайфун" з Дослідницького. Утім, на відміну від "Аякса", підопічні Федоренка провели лише одну зустріч, яку, до слова, виграли, але на матч наступного етапу "Тайфун" не виїхав через брак коштів...

 

Comments:

Обновлено 20.05.2014 21:43
Новые игры Alawar.