ХудшийЛучший
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

1

Ксаверівська “Дружба” розбила володарський "Еверест" в одній четвертій фіналу Кубка регіональних чемпіонів Київщини з рахунком 7:1.

І це при тому, що на перерву ксаверівчани пішли переможеними. Красень-гол на 18-й хвилині гри провів володарець Лінченко. Він закрутив м'яч точно в дальній верхній кут воріт, які захищав Сусленко.

Натомість в другому таймі футболісти "Дружби" створили феєричний камбек. Переможний результат нашого повпреда в представницькому турнірі започаткував Піонт, добивши м'яч в сітку воріт господарів після вивіреного прострілу досвідченого оборонця Директоренка на 55-й хвилині гри. Після цього за справу взявся диригент атак “Дружби” Рисенко, до слова, — дворазовий володар Кубка регіональних чемпіонів в складі “Яблунівки”. Колишній бомбардир збірної України в Кубку регіонів УЄФА не лише першим в цьогорічних змаганнях чемпіонів оформив класичний хет-трик, відзначившись на 57-й, 60-й (на знімку) і 68-й хвилинах поспіль, а й став першим з-поміж тих, кому вдалося вистрілити покером. Справжнім шедевром став гол, проведений Рисенком на останній хвилині матчу, адже перед тим, як поцілити в кут воріт, Олександр по черзі розібрався з трьома оборонцями і воротарем “Евереста”... Сказали своє слово в звітному матчі і Якименко з Білоцерківцем, які відмітилися голами в другій частині другого тайму.

Цікаво, що вдруге поспіль ксаверівчани здолали суперника тільки за підсумком другого тайму. Так було в стартовому турі чемпіонату Васильківщини з “Крилами Рад” (1:1 — до перерви, 1:3 — після фінального свистка), так сталося і цього разу...

P.S. На 74-й хвилині зустрічі м'яч у власні ворота зрізав гравець "Евереста", але до протоколу арбітра запис про цей гол чомусь не потрапив:) Відтак, "Еверест" — "Дружба" — 1:7.

Дружба”: 1. Сусленко — 29. Директоренко, 44. Грай-К (Рачковський, 66), 87. Ніфталієв, 3. Пантелейчук — 27. Мельник, 78. Білоцерківець, 11. Рисенко, 13. Калініченко (М. Коверга, 64) — 10. Піонт (Якименко, 60), 7. Шевченко. Запасні: Д. Коверга, Корж, Чередник.