• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

maket

Сьогодні відбулися останні матчі в найвищому за класом дивізіоні районного чемпіонату з футзалу.

Поєдинок, що мав виняткову турніру вагу, звів між собою записних претендентів на золоті нагороди. Мова про стартову гру третього ігрового дня між “Дружбою” і “Путрівкою”, які розійшлися миром у відбірковому етапі, але не збиралися дарувати очки одна одній на вирішальній стадії. Більш ніж серйозні сподівання на цей матч покладали путрівчани, але тут далася взнаки відсутність одного з кращих гравців путрівської команди Олександра Корнійчука, який цього дня виборював звання чемпіона України з футзалу серед аматорів. Не поступалася амбіціями й “Дружба”, яка на вирішальний матч турніру викликала ветерана національного футзалу Валерія Директоренка, до слова — основного гравця житомирського “ІнБева”, і запросила Сергія Романовського з київського “Епіцентр К3”. Відтак сили суперників виглядали не рівними уже до початку гри. Більше того, половину справи футзалісти “Дружби” зробили ще в першому таймі, провівши два м'ячі з чотирьох. Перший гол на десятій хвилині забив Денис Сандецький, а підвів риску під першим таймом Сергій Шевченко, вразивши ворота Желізного за шість хвилин до свистка на перерву. Після короткого відпочинку майбутні чемпіони примножили натиск на ворота "Путрівки", тому  досвідченим Турчину, Костенку і Гордієнку стримували стрімкі прориви опонентів вдавалося не завжди. Цим двічі скористався Смоловик. Спершу він потроїв перевагу “Дружби” над “Путрівкою”, а наприкінці матчу, отримавши передачу зі своєї половини майданчика, красиво розібрався із Гордієнком, відправивши “шкіряного” поміж ніг п'ятому польовому гравцеві “путрівчан”. Не менш красивим м'ячем відзначився Турчин, який потужним ударом буквально прошив стража воріт ксаверівчан Сусленка. Але на святковий настрій “Дружби” пропущений гол не вплинув апріорі. Річ у тім, що після доволі легкої перемоги над головним конкурентом команда Анатолія Чередника вибралася на золоту верхівку турнірної таблиці, яку востаннє було було підкорено два роки тому. Після цього у чемпіонаті з футзалу "Дружба" участі не брала. Символічно, що своє повернення на арену ксаверівчани ознаменували чемпіонським званням, здобутим сьогодні в спортивній залі васильківської ЗОШ №9.

Справжній голепад влаштували “Аякс” і “Крила Рад” — безпосередні претенденти на бронзові нагороди турніру. От тільки на рівних команди змагалися лише в першому таймі, бо в середині другої половини гри травми скосили одразу двох крушинківців. Спершу пошкодження отримав Жукотанський, а згодом травмувався Процишин. Бувало й таке, що “Крила Рад” взагалі грали утрьох... Утім, знекровленого суперника ксаверівчани таки взяли, провівши два голи в кінцівці гри. Вирішальним ударом відзначився Антон Найденко.

Завершували програму чемпіонату новоспечені чемпіони і володарі бронзових нагород, які провели міжусобицю, що називається, для статистики. І хоча цей поєдинок уже не мав жодного турнірного значення, але обидві команди задіяли в ньому усіх своїх ключових гравців. Найвлучнішим у грі став Шевченко, який оформив пента-трик. Забивали у матчі й воротарі: Сусленко, який розпочинав матч в ролі нападника, відзначився на шостій хвилині зустрічі, а його візаві Корж провів м'яч за вісім хвилин до закінчення — 9:2.