Перше золото "Динамо"

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

10522603

Перегравши миронівську "Зорю" в заключному матчі першості Київщини, васильківське "Динамо" вперше в історії зійшло вершину обласного футзалу.

Попервах подібним досягненням на Васильківщині могла похвалитися лише "Путрівка", яка ставала чемпіоном Київщини з футзалу двічі. Цікаво, що перший комплект золотих нагород і титул чемпіона Київщини "Путрівці" принесли теперішні лідери "Динамо". Мова про Сусленка, Вирву, Пекного, Борщенка, Киричка, Приймака, Рачковськового і Тиндюка. Так, хтось з них в чемпіонській команді Путрівки відігравав роль ключових гравців, хтось виходив на майданчик з певною періодичністю, але кожний з них зробив свій вагомий внесок в розвиток футзалу на Васильківщині. Свого часу Cусленко і компанія творили історію популярної нині "Путрівки", а тепер, принісши команді перший трофей, започаткували історію васильківського "Динамо"...
Чемпіони-2014: Олександр Сусленко, Олександр Тищенко, Олександр Лазебник, Юрій Лагутін, Андрій Борщенко, Олександр Пекний, Юрій Рачковський, Сергій Киричок, Василь Приймак, Віктор Вирва, Олександр Тиндюк, Дмитро Потапенко. Керівник команди Віталій Загородній.

DSC 0081

Comments:

Обновлено 27.03.2014 15:04
Новые игры Alawar.