• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

2214

В стартовому матчі фінального етапу перервалася безпрограшна серія ксаверівського «Аяксу».

«Аякс» програв вперше після двадцять шостого січня (5:8 від “Дружби”), а його безпрограшна серія завершилася на першому календарному поєдинку фінальної пульки. Розгромної поразки ксаверівцям завдала «Путрівка», яка, схоже, не проти повернути собі чемпіонські регалії, втрачені декілька років назад. Більше того, путрівці не програли жодної зустріччі на відбірковому етапі, задовольнившись п'ятьма перемогами і двома нічиїми. В обох випадках нічийні результати для “Путрівки” не мали турнірної ваги, адже завдання виходу до наступного раунду путрівчани виконали достроково.

Все ж, повернемося до матчу “Путрівка” — “Аякс”, який відкрив програму першого ігрового дня фінального етапу. Забігаючи наперед, зазначу, що доля переможця матчу визначалася ще в перші п'ятнадцять хвилин, коли п'ятий гол для своєї команди провів Безносюк. Усього ж в матчі з “Аяксом” молодий нападник з Василькова відзначився п'ятьма влучними ударами. А започаткував розгром ксаверівського колективу ветеран районного футболу Микола Костенко, провівши гол на першій хвилині матчу. Зі стартовим голом екс-професіонала на старт бомбардирської гонки вийшов відомий на теренах України пляжник Корнійчук. Йому стачило трьох хвилин, щоб оформити класичний дубль. Утім, стати кращим бомбардиром “Путрівки” на турнірі Корнійчуку буде непросто, адже після першого матчу він отримав серйозного конкурента в особі Безносюка, який має у своєму активі на два м'ячі більше. До трьох першотаймових влучних ударів Дмитро додав ще й два голи в таймі другому. Голом відзначив своє повернення на спортивну арену путрівець Вадим Гордієнко, який тривалий час заліковував травму. Натомість в “Аяксу” дуплетами вистрілили Дмитро Коверга і Євгеній Білоусько — 11:4.

В іншому матчі ігрового дня “Дружба” приймала “Крила Рад”. Незважаючи на усі намагання “Крил Рад” першими розмочити нулі, дебютний гол в матчі провів їх суперник. В першому взятті воріт взяли участь гравці першолігового “Епіцентру К-3”. Євген Смоловик, вдало обравши позицію перед штрафним майданчиком крушинківців, майстерно відкотив м'яч під удар Сандецького (на фото в білій формі), а той відправив “шкіряного” у верхній кут воріт Тищенка. Другий гол в поєдинку трапився за аналогічної ситуації, коли стовідсотковий момент для голу був у підопічних Процишина (Борщенко поцілив у штангу), а ворота знову взяли ксаверівці. Результативного удару по воротах Тищенка завдав Приймак. Згодом голевим пасом, результатом якого став м'яч Сандецького, відмітився Шевченко. Лише після цього фортуна таки завітала до крушинківців, але лише на мить, якою вдало скористався Вирва — 3:1. Але вже за хвилину удача крушинківських “Крил Рад” канула в Лету. Цього разу вона відвернулася від Борщенка, який на протязі матчу обстріляв ледь не весь каркас воріт Сусленка. Такими подіями ознаменувалася перша половина напруженого поєдинку. На старті другого тайму свою команду виручив Тищенко, який відбив м'яч після нелегкого удару Сандецького, а через десять хвилин після цього інтригу в матчі відродив Борщенко — 3:2. Однак довести справу до кінця Крушинці не вдалося — перемогла “Дружба”...