На Васильківщині стартує Кубок “Пам’яті Героїв Майдану”

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

20122014

Сьогодні в офісі Васильківської районної федерації футболу відбулася нарада представників команд, які зголосилися виступати в Кубку "Пам'яті Героїв Майдану". 

Головував на засіданні Леонід Матушевич, очільник районної федерації футболу. Він доніс учасникам зібрання регламент майбутнього турніру і провів жеребкування матчів першого етапу, які заплановані на 22 березня. Як повідомлялося раніше, двадцять команд-учасниць були розбиті на дві групи: першу сформували команди, які традиційно задають тон в районних змаганнях, а до другої потрапили команди, становлення яких ще триває. Цікаво, що спробувати свої сили в когорті сильніших забажали відразу три колективи, які минулого сезону виступали в другій районній лізі. Мова про "Яцьки", "Тростинку" та "Інтер". Утім, як стверджують керівники цих команд, можливо, вже цьогоріч їх дітища спробують свої сили в першій лізі.

Щодо самого Кубка "Пам'яті Героїв Майдану", то вже перший етап турніру обіцяє симпатикам футболу захоплюючі протистояння, в одному з яких віч-на-віч зійдуться багаторічні лідери першої ліги "Пологи" і "Аякс". Не менш цікавим буде поєдинок "Металурга" із "Саливонками". Принагідно нагадаю, що всі матчі турніру пройдуть на штучному полі стадіону в селі Іванковичі. А увесь розклад матчів першого ігрового дня має такий вигляд:

Час

Команди

1

9:00

«Мархалівка» — «Зелений Бір» (група Б)

2

10:10

«Іванковичі» — «Фенікс» (Б)

3

11:20

«Яцьки» — «Путрівка» (А)

4

12:30

«Епіцентр» — «Васко да Гама» (Б)

5

13:40

«Мельниця» — «Прокуратура» (Б)

6

14:50

«Плиска» — «Багрин» (Б)

7

16:00

«Аякс» — «Пологи» (А)

8

17:10

«Металург» — «Саливонки» (А)

9

18:20

«Крила Рад» — ФК «Тростинка» (А)

10

19:30

«Інтер» — «Олімп» (А)

Comments:

Обновлено 18.03.2014 23:58
Новые игры Alawar.