Білий рушник від "Альянсу-2"

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

13051403На минулих вихідних стартувала фінальна частина чемпіонату Василькова з футзалу. Прикро, але з боротьби за призові місця групи "Б" завчасно вибув "Альянс-2", який знявся зі змагань. 

Відтак у групі "Б" тепер виступають лише п'ять команд, фаворитом з-поміж яких є "Альянс". Здобувши під час кваліфікаційного турніру двадцять очок, "альянсівці" випереджають найближчого переслідувача — ВПС Юрія Сабадаша — аж на дев'ять турнірних балів. Тому де-факто переможець заохочувального турніру п'яти команд відомий...

У групі "А", де змагаються кращі команди Василькова, боротьба виглядає куди запеклішою. Після стартового матчу фінального етапу першу позицію утримує "Зірка", яка в першому турі розбила "Калину" — 9:3. Утім, радості від цієї перемоги у "зіркових" було б значно більше, якби третє попередження в звітному матчі не отримав один з лідерів команди Юрій Рачковський. Тепер вихованець київського футболу з досвідом виступів на професійному рівні пропустить матч з "Авангардом". І хоча, як кажуть, зірок з неба глеващани не хапають, але непоступливістю своєю виокремлюються. Тут варто згадати і сенсаційну перемогу над "Керамікою" на першому етапі, і нічию із грізним "Городком".

Щодо самого "Авангарду", то фінал восьми він розпочав з поразки. Поаналізувавши помилки, зроблені в першому матчі, в другому поєдинку "Кераміка" "Авангард" не "відпустила". Хоча й перемога видалася не такою простою, як хотілося — 4:2, але "гончарі" реванш таки взяли. Ще один камбек туру створили "динамівці" з Глевахи.

Керівник "Динамо" Андрій Шабельніков виставив на матч з "ПФУ" усіх ключових виконавців, задіявши навіть дозаявленого Дудченка, який перейшов з "Альянсу" після відбіркового циклу. От тільки команда "ПФУ", яка за коротшу лаву запасних в чемпіонаті може посперечатися, напевно, тільки з "Городком", задовольнилася в матчі з "Динамо" лише однією п'ятіркою виконавців. Відтак співвідношення сил на майданчику виявилося нерівним. Це засвідчує рахунок зустріччі — 4:3 на користь "динамівців". В наступному матчі "Динамо" зустрінеться з "Калиною", а "ПФУ" зіграє з "Городком". 

Результати в групі "А":

"Зірка" — "Калина" — 9:3

"Кераміка" — "Авангард" — 4:2

"Городок" — "Старт" — 11:4

"Динамо-Глева" — "ПФУ" — 4:3

Результати в групі "Б":

"Альянс" — ВК "Центр" — 7:1

"ВПС" — ЗОШ №9 — 3:13

Comments:

Обновлено 14.03.2014 22:55
Новые игры Alawar.