• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

2025

І "Дружба", і "Динамо" провели два різних тайми, перший з яких, як виявилось, став визначальним...

Самі ксаверівчани стверджують, що в другому таймі гра розладилася, бо до перерви вони випереджали суперника на п'ять м'ячів. Мовляв, перемогу не втратили б апріорі. І справді, перша половина гри пройшла за цілковитої переваги чемпіона-2012: ксаверівчани, куратором яких на майданчику виступив досвідчений Сергій Шевченко, обернули в голи ледь не всі слушні нагоди для цього. Натомість "динамівці" провели лише один м'яч, яким відзначився Лагутін, і не реалізували ще, як мінімум, три голеві моменти. Найкращу нагоду для «Динамо-Глеви» в першому таймі змарнував Денис Леонов. Йому не стачило влучності доставити м'яч у ворота після прострілу Лагутіна з правого флангу. Це сталося на дев'ятнадцятій хвилині гри. Одразу після цього урок реалізації моментів глеващанцям припідніс Калініченко, який нагадав "динамівцям" футбольне правило: "Не забиваєш ти — забивають тобі".

Початок другого тайму жвавіше почали гравці «Динамо-Глеви”, скоротивши відставання в рахунку до трьох м'ячів. Спершу помилкою Сусленка скористався Голуб, а згодом воротар "Дружби" капітулював перед прицільним ударом Лагутіна. Все ж, більш досвідчені гравці "Дружби", ледь не кожний з яких пройшов школу футзалу, програвати не збирались, тому й довели рахунок до переможного — 9:5.

Цікавинка поєдинку: Перед початком матчу капітан "Дружби" Сергій Шевченко досить люб'язно відзивався про одного з кращих гравців "Динамо-Глеви" Юрія Лагутіна. Мовляв, цього гравця я пам'ятаю дуже добре, адже в минулому році він приніс "Митниці" чимало проблем, забивши нам три голи... Відповідь у Шевченка тоді знайшлася лише на один з них, хоча й це не завадило його команді обіграти "Городок" з рахунком 8:7. Чергова міжусобиця лідерів "Динамо-Глеви" і "Дружби" завершилася гольовою феєрію ксаверівця Шевченка, який забив на три м'ячі більше, ніж Лагутін. Відтак в особистих протистояннях Лагутіна і Шевченка перед веде вихованець ксаверівського футболу — 5:6.

Відразу по закінченні матчу "Дружба" — "Динамо-Глева" на майданчик спортзалу ЗОШ №9 вийшли "Крила Рад" і "Тростинка". Прогнозовану перемогу в цьому протистоянні святкували крушинківчани — 15:4. Додам, що за бійку під час гри з майданчика були вилучені Демков (Крила Рад) і Крігер (ФК Тростинка). Це значить, що найближчим часом прихильники районного футболу насолоджуватися грою цих футболістів не будуть, адже і Демков, і Крігер відбуватимуть тривалу дискваліфікацію....