Олександр Гриб: “ Якщо не підійду UPG, то за "Митницю" виступати не відмовлюсь...”

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

2337

Вихованець київської ДЮСШ-15 Олександр Гриб в минулому сезоні був ключовим гравцем відразу двох відомих на Васильківщині колективів. Та справжньої слави молодий нападник зажив у ФК "Митниця", здійнявши над головою бронзовий трофей вищої ліги. Двадцять другого номера митницької команди кореспондент інтернет-видання "Футбол на Васильківщині" віднайшов у таборі аматорського UPG з Коростеня, який вже найближчим часом спробує набути статусу професійного. 

— Можу сказати, що в UPG дуже злагоджений колектив, який грає в комбінаціний футбол. З командою працюють хороші спеціалісти, якій знають, як знайти підхід до кожного футболіста.

Дуже цікаво, як ти опинився в UPG?

— Сюди мене запросив В'ячеслав Володимирович Руженцев. Він надав мені можливість продемонструвати свої ігрові якості на Меморіалі Щанова.

Тобто вже в найближчому минулому тебе знову можна буде побачити на професійній арені?

— Поки-що на це питання відповісти не можу! Зараз виступаю на Меморіалі Щанова і намагаюсь бути корисним своїй команді в досягненні переможних результатів.

Як відомо, не так давно ти виступав за "Єдність" (Плиски) в другій національній лізі. Що тобі найбільше запам'яталося з тих часів?

— По-перше, в другій лізі я переживав емоції від професіонального футболу, яких не відчуєш в чемпіонаті області... Також запам'ятався тренувальний процес команди, направлений на фізичну підготовку гравців. В цілому в мене залишилися лише найкращі спогади про часи, проведені в "Єдності".

"Єдність", на даний момент, — єдина професійна команда у твоїй кар'єрі. Чи були в тебе запрошення з інших клубів після того, як плискивчани зійшли з турнірного шляху другої ліги?

— Після того, як "Єдність" втратила статус професійного клубу,я ще півроку виступав в складі цієї команди у змаганнях чемпіонату Чернігівщини, а згодом й зовсім її залишив. Пропозицій, через те, що я півроку відновлювався після травми, не було. Однак зараз намагаюсь повернутись на професійну арену.

На скільки мені відомо, свого часу тебе переглядали в ужгородському "Закарпатті"...

— Так, був на оглядинах в ужгородському клубі, і навіть підписав із "Закарпаттям" контракт. Утім, пробувши в колективі приблизно три місяці і не зігравши за клуб жодного матчу, я залишив табір цієї команди.

Чому твої шляхи із "Закарпаттям" розійшлися?

— З невідомих мені причин я не потрапив до заявки команди на чемпіонат України. Можливо, мій рівень гри не відповідав вимогам тренерського штабу. Але згодом я отримав пропозицію від "Єдності", на яку відразу погодився.

На зимових турнірах ти частенько виступав за ДЮСШ-15. З чим це пов'язано?

— Як правило, ці турніри проходять тоді, коли професійні команди відпочивають. Через це я це не мав можливості поїхати на оглядини до команди з професіональним статусом, тому захищав кольори ДЮСШ-15, яка мене виховала.

В минулому сезоні ти виступав у чемпіонаті Васильківського району спершу за молодіжну "Путрівку", а згодом за "Митницю". Які враження в тебе залишилася від чемпіонату Васильківщини?

— Загалом мені все сподобалося. З особливим бажанням хочу відзначити команду "Митниця" вона виступає на хорошому стадіоні, а рівень газону футбольного поля відповідає рівню професійних змагань.

В разі, якщо не укладеш угоду з UPG, плануєш виступати за "Митницю"?

— Якщо не підійду UPG, то за "Митницю" виступати не відмовлюсь, адже ігрова практика мені конче необхідна.  

Comments:

Обновлено 25.02.2014 23:46
Новые игры Alawar.