Виграє той, хто забиває

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

1922В заключному матчі четвертого туру “Дружба” здолала опір непоступливої молоді “Аяксу”.

Дружба” проти “Аяксу” — це більше ніж просто матч. Футзальна класика Васильківщини — це ще й протистояння тактичних ідей та ігрової філософії. Недільний поєдинок у ЗОШ №9 винятком з правила не став. Обидві команди мріяли про перемогу, але задовольнитися нею змогла б тільки одна...

Як на мене, найточніше прокоментував підсумок епіцентрової зустрічі Леонід Дяченко.  “Ось в чому позначається клас, — зізнався після матчу своєї команди з “Дружбою” президент “Аяксу” Леонід Дяченко. — Більше моментів було у нас, але переміг суперник. Саме на тлі таких поєдинків гартується воля до перемоги”.

Дружба” задіяла своїх провідних виконавців, не вдавшись впродовж матчу до жодної заміни. Місце у воротах зайняв Сусленко, в обороні грали Калініченко і Смоловик, атаку сформували Сандецький і Шевченко. “Аякс”, у свою чергу, виставив Коржа, Піонта, Білоуська і братів на прізвище Коверга — Дмитра та Максима. Час від часу підсилювали гру команди Антон Найденко, Галущенко, Малий і Владислав Дяченко.

Початок першого тайму значно краще провели гравці “Аяксу”. Вони грали широко, комбінаційно і на високих швидкостях. Не дивно, що першими взяття воріт святкували саме вони. На другій хвилині матчу відзначився Максим Коверга. Через шість хвилин подвоювати рахунок мав Олександр Піонт, але м'яч після його удару лише з другої спроби упіймав Сусленко, до речі, — кращий гравець чемпіонату Васильківського району з футзалу-2013. Після цього господарі примножили натиск і таки зламали захист опонента. Саме в цей період у центрі подій опинився Шевченко. Досвідчений футзаліст, як і личить капітанові, схаменув партнерів по команді, провівши красивий гол після удару “парашютом”. Через дві хвилини награна комбінація “Дружби”, яку розпочав Калініченко, а завершив голом Сандецький, принесла команді мінімальну перемогу після першого тайму.

В другому таймі події розвивалися з нечуваною швидкістю. На другій хвилині Сандецький вивів на ударну позицію Шевченка — 1:3, а ще за хвилину помилка Смоловика призвела до голу Піонта — 2:3. Відтак “Аяксу” залишалося відіграти лише один м'яч, щоб встановити рівновагу в рахунку. Але ані Максим Коверга, ані Піонт своїми нагодами не скористалися, за що їх покарав Смоловик, відправивши м'яча точнісінько в кут воріт “Аяксу”. Рахунок став 2:4. Таким він тримався на протязі п'яти хвилин.  Саме стільки часу вистачило Калініченку, щоб провести свій другий м'яч у грі. І навіть гол Антона Найденка на 32-й хвилині гри не зумів внести інтригу в поєдинок, адже Калініченко, Шевченко і Сандецький відправивши ще по м'ячу до сітки воріт “Аяксу” достроково визначили переможця гри.  Не зумів зіпсувати настрій тріумфаторам поєдинку лідер “Аяксу” Піонт, який упродовж двох останніх хвилин матчу провів два голи у ворота “Дружби”.

Ось так, створивши удвоє більше моментів біля володінь суперника, переможеним в матчі став “Аякс”. А “Дружба”, можливо, свідомо віддавши територію “Аяксу”, забила стільки м'ячів, скільки їй вистачило для підсумкової вікторії.

Чемпіонат району з футзалу. Вища ліга. 4-й тур:

Прокуратура” — “Крила Рад” — "Прокуратура" — 6:2

ФК “Тростинка” — ФК "Путрівка" — 2:11

Динамо-Глева” — “Інтер” — 16:1

Снайпери: Шевченко (Дружба) — 13, Піонт (Аякс), Старцев (Динамо-Глева) — по 6 м'ячів.