"Старт" знову в епіцентрі подій

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

2340Четвертий тур в міському чемпіонаті ознаменований принаймні трьома зустрічами підвищеної складності, одна з яких звела в очному протистоянні другу і останню команди минулорічних змагань.

До перерви симпатики "Зірки" і "Старту" стали свідками яскравої динамічної гри у виконанні протилежних за силами суперників. Парадокс, але гостріше діяли номінальні гості — завдяки великому прагненню до перемоги вони тимчасово зрівнялися із вищим за класом опонентом. До того ж, на протязі більшої половини першого тайму по-справжньому небезпечні ситуації виникали виключно біля воріт "Зірки".  Однак втілити у забиті м'ячі всі свої моменти гравцям "Старту" не судилося, хоча саме вони започаткували лік м'ячам у грі. Після чудового дального удару відзначився Калашников. Це сталося на 14-й хвилині гри. Більшого від своїх улюбленців в першому таймі симпатики "Старту" не дочекалися. А "Зірка", повністю заволодівши територією, на перерву пішла з перевагою у два м'ячі. Перший і третій голи "Зірки" стали доробком Киричка, між ними відзначився Потапенко — 3:1. Коли на початку другого тайму відзначився Лазебник здалося, що "Зірка", як кажуть, своє не відпустить. Дивовижно, але "Старт", завдяки величезному бажанню, зумів схилити шальки терезів на свою користь, і три голи у ворота Джаберганова стали гідним цьому підтвердженням. Утім, для честолюбної команди і цього виявилось замало, адже дубль Киричка і гол Лисака, проведені в останню десятихвилинку, принесли "Зірці" поки що найважчу перемогу в чемпіонаті — 6:4. 

Варто зауважити, що в цьому турі виграли всі, кого вважають претендентами на призи. Найлегшими перемогами задовольнилися "Кераміка", "ПФУ"  і "Городок". "Гончарам" узагалі протистосяв "Центр", який заручився підтримкою лише чотирьох виконавців. Результат матчу 15:2.  "ПФУ" без проблем обіграла "Ветеран" — 11:3, а "Городок" розібрався з ВПС — 7:1. Невимушеною також можна назвати віктрою "Динамо" над "Калиною" — 5:2. Перший забитий м'яч у грі було зафіксовано на шостій хвилині. Він став результатом високої індивідуальної гри лідера "Динамо" Леонова. На десятій хвилині красивим пасом від партнера скористався Грабовий, і рахунок став 2:0 на користь "динамівців". Останній гол у ворота "Калини" в першому таймі провів той, хто першим повів лік голам у грі — Леонов. Цього разу він обіграв Джигіля на лівому фланзі і безапеляційно для голкіпера відправив "шкіряного" у ворота. На другій хвилині другого тайму позиційна помилка Сускіна призвела до четвертого взяття воріт "Калини" — гол на рахунку Грабового. Через дві хвилини Сускін відставання скоротив — 4:1. Але до цього моменту інтрига в матчі вже померла, а тому гол "динамівця" Владислава Петренка і результативний удар у виконанні калинівчанина Беньківського на кінцевий результат матчу вплинули лише статистично. "Динамо" — "Калина" — 5:2. 

Comments:

Обновлено 28.01.2014 21:39
Новые игры Alawar.