"Аякс" і "Крила Рад" сильнішого не виявили

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

23012014В центральному матчі першого ігрового дня зафіксовано результативну нічию.

Безпосередню участь в ньому взяли футболісти “Аяксу” і “Крила Рад”. Початок поєдинку, як і увесь його перший тайм, краще провели ксаверівчани. Вже на другій хвилині гри, зусиллями Коверги-молодшого, “Аякс” відкрив рахунок. Через три хвилини “Крила Рад” відігрались. М'яч у ворота Коржа провів Матвієнко. Нічийним рахунок протримався лише дві хвилини, поки слово не взяв Олександр Піонт, вихованець київського футболу, а нині лідер атак ксаверівських “Аяксу” і “Дружби”. Його гол, забитий на 7-й хвилині, став завершальним у першому таймі. Забігаючи наперед, зауважу, що Піонта справедливо можна назвати кращим гравцем матчу. Хоча лаврами кращого в поєдинку можна виокремити й Матвієнка з “Крила Рад”. В'ячеслав, так само як і Піонт, поповнив свою бомбардирську скарбничку трьома голами. В дебюті другої половини гри він зрівняв рахунок, а згодом ще й потроїв перевагу своєї команди над суперником (на двадцять сьомій хвилині Демков зробив 2:4). Ксаверівчани вступили в гру тільки тоді, коли пропустили вп'яте. З безпорадних статистів у впевнених в собі борців партнерів по команді обернув Олександр Піонт. Спершу, відзначившись на 35-й і 37-й хвилинах, він максимально збільшив напругу на майданчику, а згодом, асистувавши на останніх секундах матчу своєму тезкові Малому, встановив кінцевий результат — 5:5.

Серед інших подій першого туру варто виокремити перемоги дебютантів, які “Митниця-Дружба” і “Динамо-Глева” здобули над “Тростинкою” і “Прокуратурою” відповідно. Так само легко і невимушено трьома очками після першого матчу збагатилася “Путрівка”, яка розбила барахтівський “Інтер”.

Сьогодні грою “Прокуратура” — “Крила Рад” відкриється програма другого туру вищої районної ліги.