Дві сенсації на старті

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

155213Стартовий тур чемпіонату міста Василькова з футзалу подарував симпатикам народної гри сім матчів, два з яких завершилися сенсаційно.

Мова про поєдинки за участю "Динамо", яке приймало ЗОШ №9, і "ПФУ", якому протистояла "Калина".

За свідченнями очевидців, які в деякій мірі різняться від думок самих "динамівців", глеващанці, втратили три очки, бо недооцінили суперника, хоча й задіяли в матчі бойовий склад із досвідченим стражем воріт Шульгою на останньому рубежі. Натомість ЗОШ №9 вдало скористалася перезавантаженням "Зірки", яка відтепер називається ФК "Зірка", і запросила до своїх лав Сергія Лисенка і Сергія Сергєєва. Поверненець Лисенко, який раніше вже виступав за школярів, на думку глядачів, і став своєрідним шламбаумом для "динамівців" на шляху до бажаної вікторії, впевнено виступивши в ролі воротаря. Перший тайм гри завершився з переможним для ЗОШ №9 рахунком 2:1. В другому таймі, проаналізувавши власні помилки, "динамівці" переломили хід подій і не лише відігралися, а й з перевагою у два м'ячі вирвались уперед. Однак, для перемоги цього не вистачило, адже ЗОШ №9, натхнення успіхом в першому таймі, не здалась на милість суперникам і зуміла звести гру до нічиєї — 5:5.

В другому матчі, підсумковий рахунок якого було спрогнозувати не легше, аніж попереднього між "Динамо" і ЗОШ №9, "Калина", обіграла "ПФУ". Героєм зустріччі став сімнадцятирічний Олександр Беспалько, чемпіон Київської області з футболу серед команд другої ліги 2013 року. До свого активу перспективний універсал записав чотири м'ячі. Ще по два рази у воротах Федоренка відзначилися Джигіль і Руднєв. Це при тому, що ПФУ виставила на гру Шкаврона, Антона Ковпака, Чепурду, Шиманчука і Антона Федоренка — своїх ключових виконавців. Не взяли участь в грі лише молодший з-поміж братів Ковпаків і Демков. В підсумку — 9:4 на користь "Калини".

Інші матчі першого туру:

"Зірка" — ВК "Центр" — 12:0

"Кераміка" — "Ветеран" — 9:0

"Альянс" — "Авангард-Глева" — 2:2

"Альянс-2" — ВПС — 3:5

"Городок" — "Старт" — 10:5

Дискваліфікований Бондаренко (ВПС).

 


Comments:

Обновлено 13.01.2014 16:20
Новые игры Alawar.