"Альянс" програв "Старту"

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

008Почергово програвши "Старту", команди "Альянсу" збагатили скрабничку непередбачуваного суперника на шість очок. 

"Старт", який суттєво підсилили колишні професіонали запорізької "ДСС" брати Калашникови, завдяки вдалій грі своїх лідерів, знову зумів взяти три очки там, де від нього цього не очікували апріорі. Мова про поєдинок "Альянс" — "Старт", який подарував глядачам єдину сенсацію третього туру. 

Першу половину матчу контролював "Альянс", ведучи в рахунку 3:2. В другому таймі гра нагадувала гойдалки, а ініціатива почергово відходила то до однієї, то до іншої з команд. Все ж, схоже, цього вечора фортуна прийняла сторону "Старту", адже, навіть за ігрової переваги, але "Альянс" таки капітулював перед завзятим середняком турніру, який в попередньому турі здобув три очки в матчі з "Альянсом-2". Цікаво, що й цього разу, як і в поєдинку з "другим" "Альянсом" "Старт" задовольнився перевагою в один м'яч. Нагадаю, що матч другого туру між "Альянсом-2" і "Стартом" завершився з рахунком 3:4. 

Близькими до іншої несподіванки туру були "ПФУ" і "Авангард-Глева", які зійшлися в очній дуелі. Крушинківчани, матч яких із глеващанцями розпочався із затримкою через запізнення ключових гравців, виграли першу половину гри з мінімальним рахунком, натомість в другому таймі новачок міського чемпіонату, який представляє Глеваху, заграв жвавіше і в серцях самих футболістів "Авангарду", схоже, зажевріла надія на перемогу. Але двох м'ячів, які на свій бомбардирський лік записали Чемер і Мельник, виявилось замало, щоб здолати "ПФУ".  На милість дебютанту старожил футбольних змагань не здався, вигравши з рахунком 3:2. 

Інша глевахівська команда, яка носить назву "Динамо", зустрічалася із командою ВПС, та, завдяки "покеру" Владислава Петренка і голам Ковалика і Тараса Петренка, здобула результативну перемогу 6:3. Таким чином, без урахування пропущених матчів третього туру, "Динамо" піднялося на другу сходинку. А одноосібним очільником турнірної таблиці із дев'ятьма очками в активі залишається "Городок". Цього разу городчани переграли ветеранів футбольного Василькова — 10:2. 

 


Comments:

Обновлено 20.01.2014 00:39
Новые игры Alawar.