На старт вийдуть семеро

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

14450601Минулої п'ятниці, третього січня, в приміщенні Васильківської районної федерації футболу відбулася нарада представників команд, які виступатимуть в чемпіонаті та першості району з футзалу.  

Не кількістю, а якістю. На участь в змаганнях вищої ліги зголосилися сім колективів, однак існують припущення, що вищу лігу доповнять ще декілька колективів. Цілковитих новачків у чемпіонаті вищої ліги буде троє — "Інтер" (Барахти), "Динамо-Глева" і ФК "Тростинка". Цікаво, що на відміну від "Тростинки", яка виборола право виступати у вищій лізі, ставши призером першої ліги за підсумком минулого сезону, "Інтер" і "Динамо-Глева" заявилися до участі в турнірі за власним бажанням. Прикро, однак не виступатимуть у вищій лізі ФК "Гребінки", кольори яких захищають зіркові брати Стояни — вони виявили бажання грати в лізі першій.

Фаворитів троє. Рейтинговий лідер нового турнірного циклу  — "Аякс" із Ксаверівки. Команда Леоніда Дяченка, розібравшись з "Митниця-Дружбою" і "Крилами Рад", стала володарем Новорічного кубка-2013. Кубковими тріумфаторами в складі "Аяксу" були відомі в України футзалісти на кшталт Рисенка, Верхова і Чирикала, компанію яким склав Макеєв. Безпосреденіми опонентами срібного призера чемпіонату-2013, за логікою речей мають стати ФК "Путрівка" з Арановським, Турчином, Гордієнком і Білоцерківцем в ігровому складі та "Крила Рад" з Крушинки, які програли фінал Новорічного кубка-2013 "Аяксу" Зійшли з авансцени вищолігового футзалу "Форвард-Ретро", "Городок", "Балтика", ФК "Іванковичі", "ПФУ", "Академік", "Плесо" і фастівський "Союз". Натомість повернулася до футзальної когорти команда з селища Глеваха. Так, традиції, які на найвищому рівні колись започаткувала "Глева-2000", продовжить "Динамо-Глева". Окрім того, дебютують у вищій лізі "Інтер" з с. Барахти і ФК "Тростинка", і почнеться історія новоствореного колективу "Митниця-Дружба".

Перший тур. В стартовому турі чемпіонату відбудуться такі матчі: "Інтер" — ФК "Путрівка", "Аякс" — "Крила Рад", "Митниця-Дружба" — ФК "Тростинка".

 

Comments:

Обновлено 07.01.2014 16:20
Новые игры Alawar.