План дій із покращення ситуації в організації футбольного (футзального) чемпіонату міста Василькова!

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
 alt З урахуванням зворотного зв’язку, отриманого від читачів моїх попередніх двох відкритих листів, та пропозицій інших команд, вважаю за необхідне продовжити тему та запропонувати стратегічний план вирішення проблеми.

  Для покращення ситуації в футбольному (футзальному) житті міста Василькова необхідно до початку футбольного чемпіонату провести наступні заходи, перелік яких не є вичерпним та буде розширюватися з врахуванням Ваших думок та побажань:

 

 1) Федерація футболу (футзалу) міста Василькова повинна бути легалізована, наприклад зареєстрована в якості  громадської організації або в будь-якій іншій формі.

 

2)  Федерація футболу (футзалу) міста Василькова повинна мати офіційний розрахунковий рахунок, через який повинні проходити всі платежі, пов'язані із проведенням футбольних, футзальних змагань (внески, дозаявки, штрафні санкції тощо).

 

3) До проведення зимового чемпіонату з футзалу міста Василькова необхідно скликати (не на папері, а реально!) конференцію за участі представників всіх або більшості команд учасниць зимового чемпіонату та обговорити проблемні питання проведення змагань (регламент, календар), а також врахувати побажання та думки всіх учасників, а не лише однієї команди.

 

4)  На конференції (а не на виконкомі, в якому більшість мають прихильники команди «Зірка») ПОТРІБНО ОБРАТИ НОВЕ КЕРІВНИЦТВО ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) МІСТА ВАСИЛЬКОВА. Причому Загородній Віталій повинен (враховуючі кількість негативу) зняти свою кандидатуру, як особа, що зацікавлена у відстоюванні інтересів єдиної команди - «Зірка». Пропоную наступний розподіл голосів: одна команда учасниця чемпіонату (необхідна умова – брала участь у змаганнях з футзалу попереднього року) - один голос. Кандидати на посаду голови Федерації футболу (футзалу) міста Василькова, яких особисто я бачу, і перелік яких не є вичерпним, наступні: Мурашко Наталія, Кернер Вадим, Шевченко Анатолій, Гусакова Тетяна, Добрянський Павло… Моя особиста думка: керівник федерації футболу міста Василькова не повинен керувати жодною із футбольних команд.

 

5) За результатами проведення футбольних (футзальних) змагань Федерація футболу (футзалу) міста Василькова повинна звітувати (реально, а не номінально як раніше) перед футбольною спільнотою міста Василькова (перед власниками, керівниками футбольних команд учасниць чемпіонату, які сплачують внески) з наданням повного пакету документів, що підтверджують фінансові розрахунки.

 

Даний план не є вичерпним та буде розширюватись з врахуванням Ваших думок та побажань. В якості прикладу та зразка можна навести Районну Федерацію футболу Васильківщини та її керівництво, які вже давно легалізували свою діяльність, тож це цілком реально зробити і у місті Василькові.

Comments:

Обновлено 06.01.2014 16:01
Новые игры Alawar.