«Бронзу» забрала «Митниця»

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

митницяСвій дебютний сезон у вищій районній лізі команда з Митниці провела досить вдало, посівши третє призове місце.

"ФК "Митниця" (новітня історія якої розпочалася в недалекому 2010-му — прим. авт.) заявилася для участі у вищій лізі-2013 не лише для того, щоб збагатитися досвідом виступів у змаганнях, матчі яких не поступаються за видовищністю поєдинкам обласного футбольного турніру, а й з метою привезти до мальовничої Митниці комплект вищолігових нагород", — до початку чемпіонату сміливо заявив віце-президент клубу Віктор Прохоренко. Звісно, що такий прояв самовпевненості недосвідченого, але сповненого амбіціями новачка, який до вищої ліги кваліфікувався з другого місця ліги першої, викликав чималий подив у старожилів першості. Однак спортивна злість поборола вишкіл досвідчених вищоліговців. Приміром, володаря Кубка Васильківщини цьогорічного зразка — «Зеніт» з Лосятина — митничани обіграли двічі, хоча перемога в Лосятині далася «Митниці» й справді важко — 2:3. Утім, найважливішу перемогу в сезоні митничани здобули в матчі останнього туру над «Салтіком». Не дивно, що для проведення, як виявилось, доленосної зустрічі з «Салтіком» ФК «Митниця» обрала саме митницький стадіон, відкритий до Дня Незалежності України, адже, в разі перемоги «Дружби» над «Зенітом» й «Митниці» над «Салтіком», вболівальники могли стати свідками історичного моменту — сходження рідної команди на п’єдестал пошани!

Приємні новини із Ксаверівки не змусили себе довго чекати. Вже на шостій хвилині матчу гол з пенальті провів Шевченко, а наприкінці першого тайму відзначились Максим Коверга і Грай. І стало зрозуміло, що митничанам не можна програвати апріорі, щоб не розпрощатися з мріями про «бронзу». Тому на другий тайм протистояння із «Салтіком» гравці «Митниці» виходили як на останній матч у своєму житті. Довершили побиття «Салтіка» Цурупін і Гриб, які відзначилися на 55-й і 57-й хвилинах відповідно. Голом престижу в гостей відзначився Скрипак — 3:1. Натомість у Ксаверівці «Дружба» розбила «Зеніт» — 5:0, а це значить — ФК «Митниця» в бронзовому ореолі.

Цікаво, бодай, інше. Починаючи із 2011-го року, ФК «Митниця» тричі сходила на п’єдестал пошани чемпіонату Васильківського району з футболу, а віншували митничан у трьох різних за класом лігах: 2011 рік — переможець другої районної ліги, 2012 рік — срібний призер першої ліги, і ось тепер, у 2013-му, — третій призер вищої ліги Васильківського району.

Додам, що на цьому тріумфальна хода «Митниці» не завершується, адже історія виступів цієї команди в районних змаганнях промовисто свідчить лише про одне — зворотнього шляху немає.

Президент ФК «Митниця»: Андрій Зозуля.

Віце-президент:  Віктор Прохоренко.

Селекціонер: Павло Добрянський.