• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

0309Стрілецький хетт-трик прудконого форварда подарував «Митниці» вікторію в Лосятині.

У порівнянні з останнім матчем, який відбувся в Малій Солтанівці 28 серпня, на зустріч з «Митницею» «Зеніт» вийшов у своєму оптимальному складі. Місце у воротах зайняв кращий воротар чемпіонату міста Василькова-2012 року Микола Шульга, в обороні виступив кращий гравець фінального матчу Кубка Васильківщини Дмитро Бухта, з’явився у складі лосятниців завжди зцілений на атаку Ігор Сторчак. Натомість «Митниця», віце-президент якої пильно слідкував за майбутнім суперником в матчі проти «Салтіка», не вдалася до експериментів зі складом і привезла до Лосятина своїх найкращих виконавців. На останньому рубежі — вихованець київської ДЮСШ-15 Єгор Плюснов, у захисті — Юрій Куций, Володимир Вихрій, Володимир Крохмаль, Володимир Грицай, в середині поля — Владислав Петренко, Артем Цурупін, Ігор Репа, Олександр Грицай, в нападі — Олександр Гриб і Андрій Колодяжний. Для останнього цей матч став уже п’ятим і, до речі, найрезультативнішим у футболці «Митниці». До цього найбільший стрілецький доробок колишнього футболіста броварського «Нафкома» становив два м’ячі — у виїзному матчі з «Крилами Рад». На цей раз Андрій замахнувся на хет-трик, який і приніс митничанам досить важку перемогу. В першому голі — на дев’ятнадцятій хвилині першого тайму — Колодяжному асистував Володимир Грицай, який, вигравши м’яч у захисника, по флангу увірвався до штрафної площі господарів поля і, обігравши двох оборонців, віддав поперечну передачу у воротарський, де на випередження зіграв Андрій Колодяжний — 0:1.

Через п’ять хвилин Колодяжний, перекинувши м’яч через воротаря, відзначився вдруге — 0:2.

Утім, з комфортною різницею у голах митничанам піти на перерву не судилося — один м’яч для «Зеніта» відіграв Дмитро Бухта, який вдало підключився до атаки.

В другому таймі, озираючись на результат, господарі поля пожвавішали і в самому дебюті другої половини гри зусиллями Сторчака встановили парирет в рахунку — 2:2. І комфортна разниця в м’ячах, яку митничани, здавалося б, зробили в перші двадцять хвилин першої половини гри, канула в Лету. Більше того, господарі намагалися вирвати перемогу, однак на заваді їм став Андрій Колодяжний, який не тільки залишив Лосятин без виграшу, а й відібрав у нього нічию, провівши третій гол на 79-й хвилині матчу.

Нервовою видалася гра й у Малій Солтанівці. «Салтік», який до цього матчу ще зберігав шанси на «срібло», пропустивши швидкий гол від ковалівця Войтенка на прізвисько «Піпа», поступився «Світанку» — 0:1. Хет-трик від крушинківця Андрія Борщенка побачили глядачі в матчі «Крила Рад» — «Нива», який закінчився нічиєю — 3:3. Погром путрівчан у Ксаверівці зчинила «Дружба», якій зійти на чемпіонську вершину цього річ може завадити лише диво, — 5:1.

Бомбардири чемпіонату: Рисенко (Дружба) — 13 м’ячів, Хребет (Крила Рад) — 9, Білоцерківець (Дружба), Левчук (Салтік) — по 8, Колодяжний (ФК Митниця) — 7.

Штрафники: Євсеєв Євгеній (Світанок), Ковпак Антон (Крила Рад).