"Салтік" розгромив кубкового тріумфатора

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

300813«Салтік» зчинив погром «Зеніта» у перенесеному матчі восьмого туру.

Проблеми для «Зеніта» почалися ще до початку звітного поєдинку, адже до Малої Солтанівки цьогорічний володар Кубка прибув із майже годинним запізненням. Це обумовлено тим, що початок матчу було заплановано на кінець робочого дня.

Утім, спізнілі на зустріч гості почали матч досить жваво і вже в середині першого тайму повели в рахунку. Швиденко виконав навіс у штрафний майданчик з правого флангу, центральний захисник «Салтіка» Здоренко по м’ячу не влучив, подарувавши «шкіряного» нападнику Шило, який вибіг з-за спини оборонця — 0:1. Фактично декілька хвилин знадобилося господарям, щоб докорінно змінити ситуацію на полі й переломити хід подій. Спершу бездоганний навіс Вишняка у гол обернув молодий нападник Спірін — 1:1, а потім подачу Дениса Коменданта з флангу головою замкнув Левчук — 2:1.

Довершили справу футболісти «Салтіка» у другому таймі, коли почергово у воротах Литвиненка відзначились Вишняк, Денис Комендант, Левчук і Дармостук.