Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

2108Ксаверівська команда здобула чергову перемогу на старті другого кола.

Результати матчів 9-го туру у вищій лізі:

"Світанок" — ФК "Митниця" — технічна перемога (митничани не вибрались на домашній матч через відсутність провідних футболістів, задіяних в обласних змаганнях).

"Нива" — "Дружба" — 1:7 (свій перший м'яч за ксаверівську команду провів відомий у минулому футболіст київського "Динамо" Василь Кардаш).

"Зеніт" — ФК "Путрівка" — 3:1 (дубль за господарів оформив кращий гравець кубкового фіналу-2013 — Дмитро Бухта на 58-й і 65-й хвилинах гри).

"Крила Рад" — "Салтік" — 2:0 (крушинківці несподівано взяли гору над записним фаворитом на "бронзу" в Малій Солтанівці).

Результати матчів 14-го туру в першій лізі:

"Аякс" — ФК "Ковалівка" — 1:6 (Ковалівcький клуб, який в літній перерві підсилився колишніми професіоналами Ятленком, Бабичем та Іллічовим-старшим, буквально розшматував господарів поля, забивши у його ворота шість м'ячів).

"Металург" — "Олімп" — 4:2 (калинівські футболісти без особливих зусиль долучили до свого очкового багажу чергові три бали).

"Плиска" — "Олімпік" — 2:2 (плесечани вели в рахунку 2:0, однак Ярослав Кутовий, оформивши дубль, врятував свою команду від сенсаційної поразки).

ФК "Саливонки" — "Юність" — 2:1 (схоже, колишній учасник вищої ліги — "Юність" із с. Кодаки — нескоро повернеться в когорту вищолігових).

ФК "Гребінки" — ФК "Путрівка-молодіжна" — 4:4 (путрівчани, які до перерви вигравали з рахунком 1:3, узагалі ледь не програли, відігравшись на останній хвилині гри).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШТРАФНИКІВ!

Матчі в першій лізі, заплановані на 24 серпня, через дискваліфікацію пропустять: