Чемпіон програв лідеру

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

1208Поєдинок лідерів районного чемпіонату виправдав, без перебільшення, усі сподівання симпатиків народної гри.

Обидві команди задіяли в стартових складах чимало відомих на теренах України футболістів. Зокрема, здивування у глядачів викликала поява на футбольному полі колишнього збірника України, відомого за виступами в київському «Динамо», Василя Кардаша (на знімку), який цього вечора дебютував у районному чемпіонаті за ксаверівську «Дружбу». Компанію центральному напівоборонцеві в ксаверівській команді склали не менш відомі в професіональному світі виконавці: Павло Матвійченко (фіналіст Кубка України 1995/96 років у складі вінницької «Ниви»), Микола Наконечний (бориспільський «Борисфен» і київський «Арсенал»), Валерій Рубанчук (луганська «Зоря») і Олександр Бондаренко (київська «Оболонь»).

У свою чергу «Світанок» обрав тактику з одним нападаючим, функції якого виконував Василь Коропецький. Однак, нападник, на якого керівники "Світанку" покладали величезні сподівання, відверто програвав боротьбу оборонцям «Дружби» Директоренку і Матвійченку, тому відзначитись не зумів. А лік голам в поєдинку відкрив Руслан Тарасюк, який реалізував пенальті, призначений за фол Наконечного. Додам, що порушення правил з боку Наконечного вилелося для Ксаверівки не лише призначеним у їхні ворота пенальті, а й «гірчичником» для порушника. Все ж, лідирували гості недовго. Спершу оборонців «Світанка» покарав Шевченко, який залишився ніким неприкритим перед воротами Балашева. А за п'ять хвилин до свистка на перерву біля воріт Балашева виникла веремія, максимум з якої витиснув ще один новачок «Дружби» Бондаренко — 2:1.

Додам, що наприкінці другої половини гри «Дружба» і "Світанок" обмінялися незабитими пенальті: на 75-й хвилині гри пенальті, призначений за гру рукою у власному штрафному, парирував Сусленко, а задекілька хвилин до фінального свистка з одинадцятиметрового схибив досвідчений Василь Кардаш, удар якого парирував Балашев.

Результати інших матчів туру: ФК «Путрівка» — «Нива» — 4:0, «Крила Рад» — ФК «Митниця» — 0:4.