Матч туру — в Ксаверівці

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

z 77b758e6Друге коло у вищолігових перегонах стартує найближчої неділі, а окрасою cтартового туру має стати двобій у Ксаверівці, де вдруге в сезоні зійдуться «Дружба» і «Світанок».

Перша цьогорічна битва титанів пройшла в рамках Кубка Васильківського району, а перемогу в ній святкували гості з мальовничої Ковалівки — 2:5. Натомість в поєдинку, який відбувся уже в рамках чемпіонату в Дослідницькому, було зафіксовано нічию — 1:1.

Не менш цікавим і захоплюючим має стати і матч-відповідь, адже поєдинок цей, без перебільшення, — один з вирішальних в чемпіонаті. Цікаво, що ксаверівський газон ковалівську футбольну команду завжди приймає гостинно. Двічі поспіль, за останні два роки, тут перемогли підопічні Засухи: перша вікторія трапилася в чемпіонському матчі-2012, а другу, як вже згадувалося, «Світанок» отримав у Кубковому двобої-2013. Натомість до третього в сезоні поєдинку президент «Дружби» Анатолій Чередник підходить як до останнього, плекаючи надії обіграти таки свого запеклого суперника й розуміючи, що досягти цього буде непросто. Тим паче, що по перерві заявковий аркуш ковалівського «Світанку» доповнив ще й один з найкращих нападників Київщини Василь Коропецький — володар Кубка України серед аматорів 2008 року в складі зіркового «Ірпеня» з Гореничів

Comments:

Обновлено 10.08.2013 11:09
Новые игры Alawar.