Прощалися з футболістом...

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

 2oXdeuCTBEФК "Пологи", на вістрі атаки яких виступають, можливо, найкращі атакувальні футболісти першої ліги — Тарас Невзгляденко, Андрій Майоров і Руслан Тарасюк — в звітному турі обіграли "Аякс" в Ксаверівці — 0:2.

 Додам, що зустріч в Ксаверівці розпочалася з хвилини мовчання, а "Пологи" вийшли на гру з траурними пов'язками. Річ у тім, що днями трагічно загинув Дмитро Стефанишин, футболіст цієї команди. Тому до протистояння з "Аяксом" команда, за яку до останнього виступав Стефанишин, підійшла з підвищеною відповідальністю і відповідним настроєм на боротьбу. Не дивно, що перший гол в матчі, який став справою молодшого з-поміж братів Невзгляденків — Тараса, було зафіксовано вже на шостій хвилині гри.  Крапку в поєдинку поставив Руслан Тарасюк за сімнадцять хвилин до фінального свистка. 

Повторив успіх "Пологів" й "Олімпік", який на двобій з "Плискою" вийшов без дискваліфікованих Гордієнка і Семиволоса, а також без Кутового. Утім, навіть серйозні кадрові втрати не стали соколівцям на заваді в здобутті трьох очок — 2:0. 

Мирову розписали в Здоровці "Путрівка-молодіжна" і "Юність", які в бойових складах провели лише першу половину матчу, делегувавши по перерві Дармостука, Шульгу, Ярину і Хитрича на календарний матч міського чемпіонату з футболу за участю "Альянсу". Утім, на якість гри це не вплинуло апріорі. Напевно, найкращий момент у грі змарнував Сергій Пророченко з "Юності", який програв дуель воротареві — 0:0. 

Не дочекався суперника "Металург", на матч з яким не виїхав "Новатор"... Прикро, однак суворі реалії сьогодення диктують порадівцям свої умови, за яких сподіватися на успішний футбольних сезон зась. 

Comments:

Обновлено 22.07.2013 20:35
Новые игры Alawar.