Васильківщина на всеукраїнській арені

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

1707

Шестеро футболістів, які в недалекому минулому представляли команди з Васильківщини в районних та обласних футбольних змаганнях, провели перші матчі в чемпіонаті України серед команд-професіоналів. 

Найширше представництво Васильківщина має в другій національній лізі, де в складі "Арсенал-Київщина" з Білої Церкви виступають пологівець Ігор Гришин, ковалівець Юрій Ткачук, який вже встиг стати капітаном своєї нової команди, і саливонківець Максим Куба.

За "Оболонь-Бровар" проти миколаївської "Енергії" зіграли васильківець Анатолій Таран (знімок), який на районному рівні захищав кольори Крушинки і Митниці, і екс-путрівчанин з великим ігровим досвідом на професійній арені Денис Маринчук.

Повернувся до першої ліги Володимир Ординський, який уклав угоду з МФК "Миколаїв". В дебютному для себе матчі, проти кіровоградської "Зірки", Ординський провів на полі п'ятдесят сім хвилин

Ще один представник районного чемпіонату — Олег Шевченко з ФК "Митниця" — участі в першоліговому матчі "Десни" не взяв, спостерігаючи за перипетіями поєдинку з лави запасних.

Comments:

Новые игры Alawar.