Перше золото "Митниці"

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Цьогорічний футзальний сезон у Васильківському районі виявився щедрим на сюрпризи та командні звершення.

Достатньо сказати, що п'єдестал пошани районного чемпіонату оновився повністю. 
Не став винятком і чемпіонський колектив. ФК "Митниця" із однойменного села вперше в історії завоював титул найсильнішого! Цікаво, що завзятий митницький клуб завоював чемпіонські регалії в рік свого дебюту на вищоліговій арені. До цього команда, очолювана Віктором Прохоренком, здобувала нагороди лише на футбольних полях.  
Тріумфатори-2013: Владислав Бондаренко, Юрій Желізний, Олександр Кожушко, Валерій Калініченко, Сергій Шевченко, Денис Сандецький, Костянтин Демиденко, Денис Стоян, Максим Стоян, Юрій Куций, Максим Ібрагімов, Денис Леонов, Віталій Салата, В'ячеслав Салата, Андрій Строкань, Ярослав Кашевський, Віталій Кудря, Анатолій Таран, Анатолій Лазебник, Владислав Музика, Олександр Литвинчук, Денис Синельников.
Президент клубу — Андрій Зозуля, віце-президент — Віктор Прохоренко, селекціонер — Павло Добрянський, капітан — Валерій Калініченко.

Віце-чемпіонські нагороди дісталися "Аяксу" із Ксаверівки (президент — Леонід Дяченко). Оновлена ксаверівська дружина виграла у "Митниці" перший тайм "фінального" двобою з рахунком 2:0 (Піонт, Рисенко), але в другій половині гри кращими були футзалісти "Митниці", які, зусиллями Шевченка, за дві хвилини відквитали два пропущені м'ячі. Надалі "Митниця" уміло контролювала м'яч і простір, обриваючи тонкі нитки групових комбінацій "Аякса", і використовувала ледь не кожну нагоду для контратаки. Найактивнішим з-поміж господарів був всюдисущий Демиденко. Натомість гості поклались на досвіченого Рисенка, однак в другому таймі він був малопомітним. Ближче до фінального свистка, коли ксаверівчани остаточно втратили надію на перемогу, митничани відзначились ще тричі (Демиденко, Денис Стоян і Сандецький). Варто зауважити, що голів у головному матчі турніру могло бути й більше, якби не красива гра воротаря "Аякса" Олександра Сусленка, якого справедливо визнали кращим гравцем чемпіонату Васильківського району з футзалу серед команд вищої ліги 2013 року.

А бронзові нагороди, до слова, уперше в історії виборов "Форвард-Ретро" із Путрівки. Команда Юрія Турчина,поступившись у визначальних матчах фаворитам турніру, задовольнилась третім підсумковим місцем. Цікаво, що двоє з цьогорічних володарів "бронзи" в складі "Форварда-Ретро" — Турчин і Голуб — минулоріч ставали третіми в табелі рангів футзального чемпіонату з командою "Раритет" (Путрівка).

Comments:

Обновлено 16.03.2013 23:04
Новые игры Alawar.