Претендентів на чемпіонство — троє

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Безпосередню боротьбу за призові місця поведуть "Митниця", "Аякс" і "Форвард-Ретро".

Вичерпну відповідь на раніше відкрите питання про число претендентів на медалі дав суботній вищоліговий тур.
Ключовим з огляду на турнірні перспективи був матч між "Митницею" та "Крила Рад". Свої переможні наміри митничани задекларували ще в першому таймі, провівши у ворота суперника чотири м'ячі без відповіді. В другій половині зустрічі крушинківчани, задіявши популярну в таких випадках ігрову схему з п'ятим польовим гравцем, зуміли нав'язати суперникові неабияку боротьбу, відігравши чотири м'ячі. Подих врятованого матчу змусив "Крила Рад" зосередитись на контрнаступах більше, ніж на обороні власних воріт, чим скористалась "Митниця" із братами Стоянами в стартовому складі, примноживши кількість забитих м'ячів у матчі — 9:4. Покером відмітився митничанин Сандецький — найвлучніший в складі ФК "Митниця" у цьому матчі, а з-поміж крушинківців дублем відзначився Шкаврон. Герой "Митниці" в поєдинку з "Городком" — Демиденко — забив у ворота Крушинки двічі. Нагадаю, що в одному з найзапекліших матчів турніру "Городок" — "Митниця", Демиденко відзначився п'ятьма м'ячами, принісши своїй команді досить важку перемогу — 7:8. 

Неочікуваний нічийний перший тайм у матчі "Аякс" — "Іванковичі" не допоміг команді Максима Оліхненка відібрати очки у більш титулованого суперника. Ксаверівчани, найстарші з-поміж яких цього дня стали чемпіонами області серед ветеранів, дотисли суперника і перемогли. Кінцевий рахунок — 12:1. Цікаво, що персональний вклад у вікторію своєї команди зробив воротар "Аяксу" Сусленко — він відзначився голом, вперше у чемпіонаті. Для, безумовно, кращого стража воріт футзального чемпіонату району цей гол — не найважливіше досягнення апріорі, адже свого часу Олександр двічі сходив на найвищу футзальну вершину області з Путрівкою і Бояркою. 

Не втримали перемогу й інші крушинківські футболісти — гравці "ПФУ". Передуючи в рахунку, вони програли "Путрівці" з різницею в п'ять м'ячів — 10:5.
...через неявку плесечан на матч з "Городком" дев'ятий ігровий день виявився неповним.

Comments:

Обновлено 05.03.2013 17:18
Новые игры Alawar.