Дорожче кубка

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Всеукраїнський кубковий турнір з міні-футболу серед гравців віком до 21-го року виграла команда з Митниці.

«Дорожче Кубка» — з такою назвою змагання відбулися у місті Василькові, участь в яких взяли сільські команди Путрівки, Гвоздова, Кожухівки, Митниці та представники міст Донецька, Василькова, Миколаєва і Києва. На попередньому етапі вісім колективів розподілилися на дві рівнозначні групи — по чотири команди в кожній.
Відрадно, що на груповому етапі змагань перші місця посіли команди Васильківщини: з групи «А» до напівфіналу вибрались «Путрівка» і «Благодать», а група «Б» до передостанньої стадії змагань відрядила «Фенікс» і «Митницю». Цікавим за сценарієм вийшов матч, в якому за вихід до фіналу змагалися між собою «Путрівка» і «Митниця». Поєдинок, фаворитом якого скептики вважали путрівчан, завершився внічию — 5:5, а в серії пенальті гору взяли митничани. Цікаво, що й у фіналі також було зафіксовано нічийний результат — 4:4. Знову пенальті — і знову за «Митницею».
Таким чином, пальму першості в турнірі, організованому районною федерацією футболу та за сприяння голови Васильківської районної державної адміністрації Володимира Сабадаша, здобула футбольна команда з села Митниця, честь якої захищали: Юрій Желізний (визнаний кращим гравцем турніру), Андрій Кіряков, Віталій Ковалик, Дмитро Вернигора, Анатолій Таран, Дмитро Гордина, В’ячеслав Дармостук, Ярослав Нагорний, Олександр Беспалько, Станіслав Волохович, Олександр Гринько, Микола Гусаков, Владислав Грицай, Андрій Сватик і Іван Ященко. Президент — Віктор Прохоренко, керівник — Павло Добрянський, головний тренер — Олександр Грицай.

 

 

Comments:

Обновлено 25.02.2013 10:16
Новые игры Alawar.