• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Лотерейний білет дістався «Саливонкам».

Кубок першої футзальної ліги — пілотний проект Васильківської районної федерації футболу, який проводиться з метою розвитку футзалу на території району. У першому за ліком турнірі взяли участь чотирнадцять команд, двоє з яких отримали можливість розіграти кращого у фінальному матчі, який пройшов у спортивному залі ЗОШ №9.

Перший тайм фінального протистояння пройшов за мінімальної переваги «Саливонок» — 2:1. Більше того, вони домінували й на старті другої половини зустрічі, провівши ще два швидкі м’ячі. Однак для перемоги цієї переваги «Саливонкам» виявилось не достатньо, а вирішальні, хвилини матчу взагалі пройшли під акорди кожухівчан. Вони вирвали нічию, поступаючись із серйозною, здавалося б, різницею в рахунку — 5:5. Довелося пробивати пенальті, які визначили переможцем турніру ФК «Саливінки» — 3:2.

Кращим гравцем змагань визнаний Олег Осадчий із ФК «Саливінки» — кращий футзаліст чемпіонату Васильківського району з футзалу серед команд першої ліги. Адміністрація сайту щиро вітає Осадчого із подвійним визнанням від районної федерації футболу.

«Фенікс»: Зеленко — Година, Коляда, Артем Ситнік, Андрій Ситнік, Шкапа, Понежда, Нікіфоров, Хитрич, Дудченко, Вовк, Жуланов.

ФК «Саливонки»: Богомол — Р. Войтенко, Басилкевич, Юхимець, Осадчий, Глитень, Зацний.

Голи: Артем Ситнік-3, Коляда, Дудченко — Р. Войтенко, Юхимець-3, Зацний.