Кубок першої ліги. Все найцікавіше — попереду!

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

В Кубку Васильківського району з футзалу, на старт якого вийшли колективи першої ліги, пройшли матчі стартових турів.

Регламент турніру передбачає груповий турнір та фінальний матч за участю переможців угрупувань. На даний момент оцінювати шанси майбутніх фіналістів ще зарано, адже записні фаворити кожної з груп ще не зустрічались віч-на-віч.

В групі «А», де фіналістами вбачають «Саливінки» і «Олімп», центральний матч відбудеться найближчої суботи, 16 лютого. Власне, в цьому протистоянні — "Саливінки" проти "Олімпу" — фактично і визначиться цілковитий фаворит. Однак не полишають надій завершити турнір на стадії фіналу і кожухівчани з «Фенікса-2», але для цього їм необхідно виграти усі подальші матчі, сподіваючись на «проколи» конкурентів. Фактично завершив свій похід за трофеєм футбольний клуб з Тростинки: бронзовий призер чемпіонату програв усі три стартові поєдинки.

В групі «Б» стовідсотковий результат на старті має «Фенікс». Колектив з Кожухівки, натхненний чемпіонським званням, скоріше за все, груповий бар’єр здолає без серйозних очкових втрат. Можливо, важким для кожухівчан буде матч проти загадкового колективу «Зелений Бір», а може й барахтівський «Інтер» вкине свою ложку дьогту в кожухівську бочку з медом… Та відповідь на усі питання дасть груповий відрізок кубкового шляху.

Comments:

Новые игры Alawar.