Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Огляд подій в районному чемпіонаті футзалістів.

«Партизан» — «Городок». В пошуках своєї гри

«Партизан», згуртований Олександром Єфіменком, продовжує шукати рецепт переможної гри, запрошуючи новачків. Цікаво, що ледь не кожен з дебютантів районної команди має досвід виступів у національних змаганнях, а дехто викликався й до збірної. Черговими дебютантами «Партизана» стали Валентин Новиченко і Михайло Статник — вихованці київської «Оболоні» і вишгородського «Діназу» відповідно. Цікаво, що сім років назад Новиченко виступав за збірну України віком гравців до шістнадцяти років. Схоже, користуватися послугами збірників — добра традиція команд Васильківщини. Нагадаю, що свого часу на теренах Васильківщини виступали й інші відомі футбольній країні представники різноманітних збірних — Киричок, Горовий, Наконечний, Єрохін, Яковчук, Нудик, Саківський та інші.
Досвідчені, як для свого віку, дебютанти «Партизана», органічно доповнені вихованцями районного футболу Пророченком, Степаненком і Яблонським переважали суперника з Василькова лише перші п’ять хвилин ігрового часу, допоки лік голам не започаткував Лагутін. Після голу колишнього путрівчанина питання про переможця було фактично зняте, бо атак у виконанні футзалістів «Городка» відчутно побільшало. На двадцять п'ятій хвилині ігрова вищість футболістів з міста вдруге далася взнаки — відзначився Петренко. Не дивно, що на старті другого тайму активнішими й більш налаштованими виглядали саме вони — городчани. Особливо помітним на ігровому майданчику був Старцев. Учасник аматорського Кубка УЄФА в складі «Нове Життя - Путрівка» з інтервалом у хвилину провів у ворота Яблонського два голи, при чому один був красивішим од іншого. Не залишився осторонь й розважливий Безносюк, який декілька років тому вважався найперспективнішим футзалістом славного міста Василькова. Свій гол він забив на тридцять другій хвилині матчу. Крапку в поєдинку поставив Старцев — 0:6.

«Крила Рад» — «Балтика». Суперечку голеадорів виграв Борщенко

Очне протистояння стрільців районного турніру — Борщенка і Лагуса — закінчилося перемогою першого. Снайпер Борщенко, на відміну від Лагуса, в цьому матчі продемонстрував надмірну стрілецьку активність, відзначившись п’ять разів. З-поміж васильківців дублем відзначився вихованець київського футболу Парасунько.

«Форвард-Ретро» — «Балтика». Досвід обіграв молодість

Юрій Турчин, керівник футбольного клубу «Форвард-Ретро», схоже, очікував на те, що «Балтику» голими руками не візьмеш, викликавши на матч Голуба, Харченка і Білоцерківця. Хвилювання Турчина виявилися недаремними. Тривалий час на ігровому майданчику точилася рівна боротьба, хоча перший тайм матчу  «Форвард-Ретро»» виграв з різницею в три м’ячі — 6:3. І це при тому, що «Балтика» залишилась без воротаря вже ще на тринадцятій хвилині гри — Вихрія вилучили за фол останньої надії. У другому таймі гра, яка нагадувала карусель, вирівнялась, а «Балтика», поступаючись з рахунком 7:5, результат зрівняла. Утім, фаворити змагань — «Форвард-Ретро» — втрачати очки в матчі з відвертим середняком не збирались, задіявши на останніх хвилинах гри бойову четвірку на чолі з Турчином. Він же і встановив переможний рахунок — 12:8 на користь «Форвард-Ретро».