«Аякс» завдав поразки «Крила Рад» (оновлено)

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

В центральному матчі п’ятого туру ксаверівчани забили у ворота крушинківців шість м’ячів.

«Аякс» — «Крила Рад» — 6:2 (6:1)
«Аякс»: Сусленко, Рисенко, Піонт, Найденко, Білоусько, Грай, Макєєв, Корж, Дм. Коверга, М. Коверга, Дяченко. Президент Дяченко.
«Крила Рад»: Воробйов, Жукотанський, Баранов, Ант. Ковпак, Лазебник, Шиманчук, Борщенко, Шкаврон, Вирва, Радченко. 
Голи: Макєєв, 6, 18, Рисенко, 9, Найденко, 12, 14, Максим Коверга, 19 — Вирва, 13, Баранов, 39.
Попередження: Борщенко.
Матчі між «Аяксом» і «Крила Рад» завжди викликають підвищений інтерес. Історія протистоянь Ксаверівки і першої команди Крушинки багата на поєдинки, в яких вирішувалась доля чемпіонства. Мова про «золоті матчі» між «Дружбою» і «Крила Рад», які вичерпували програму районного чемпіонату з футзалу в минулому і позаминулому роках. Цікаво, що обидва матчі, в яких розігрувалося золото, «Дружба» виграла з рахунком 4:2.
В цьогорічному чемпіонаті переможна серія Ксаверівки над «Крила Рад» продовжилась. В принциповому протистоянні ксаверівчани задіяли бойовий склад з Рисенком, який грав переважно в обороні, і Макеєвим, який встигав практично усюди, на провідних ролях. Останній відзначився на шостій хвилині матчу, красивим ударом відправивши м’яч у ворота Воробйова. Згодом свої автографи там же залишили два Олександри — Рисенко і Найденко. Найденко, до слова, виступив своєрідним джокером, відзначившись двічі. Також дуплетом вистрілив Макєєв на прізвисько «Піке». На думку вболівальників і фахівців, які спостерігали за матчем власне у спортивному залі, «Крила Рад» програли цей матч ще до його початку, випустивши на ігровий майданчик Антона Ковпака, який не зумів вдало увійти у гру. Не був особливо помітний в складі крушинківців і Ярослав Баранов. Автор хет-трику у ворота «Містечка» свої удари наносив переважно з далекої відстані, бо оборона «Аяксу» на чолі з Рисенком вдало відтіснила найнебезпечнішого гравця «Крила Рад» на власну половину поля. Тож на велику кількість влучних ударів у виконанні Баранова вболівальникам і функціонерам крушинківської команди чекати не довелося. Ярослав вистрілив лише раз — на останній хвилині матчу. 
Зазначу, що в неділю, третього лютого, «Крила Рад», які в міському чемпіонаті називаються «Керамікою», були розбиті іншим учасником районного чемпіонату — «Городком» — 1:10. Цей матч відбувся в рамках чергового туру міського чемпіонату з футзалу.
А в шостому турі районних змагань, який розпочався матчем ФК «Іванковичі» — ФК «Митниця", сенсаційних результатів не зафіксовано: митничани обіграли «Іванковичі» — 17:2, а «Путрівка» перемогла «Плесо» — 8:3.

Снайпери: Андрій Борщенко (Крила Рад) — 23 м’ячі, Євгеній Лагус (Балтика) — 18, Денис Леонов (ФК Митниця) — 17.

 

Comments:

Обновлено 04.02.2013 15:20
Новые игры Alawar.