Стрілецький подвиг голкіпера

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

В четвертому за ліком матчі п'ятого вищолігового туру районного чемпіонату пшеничненська команда з промовистою назвою "Партизан" здолала "Плесо".

В першому таймі команди продемонстрували швидкісний футбол. Перший гол, на тридцятій секунді матчу, став результатом чудової гри голкіпера "Партизану" Яблонського, який завдав результативного удару з власної половини поля. Через дев'ять обертів хвилинної стрілки плесечани провалились в центрі поля, дозволивши відразу двом футболістам "Партизану" вискочити на свої ворота. В результаті — гол від Степаненка. 2:0. Утім, "Плесо", проявивши бійцівський характер, відквитало прикрий гол від кодачанина. Це Сербін прямим ударом зі штрафного поліцив під поперечку воріт суперника — 2:1. Здавалося, що плесечани отримали чудовий шанс бодай на нічию. Утім, не розраховували на втрату очок й "партизани", які будь-що намагались витиснути суперника на його половину половину і забити ще. Найкраще з цим завданням упорався Махиборода, який за дві хвилини ігрового часу оформив дубль. А своєрідний "гол в роздягальню" провів Палій з "Плесо". 
На старті другої половини гри відзначився ветеран "Плесо" Чиженко, який технічно розібрався із захисниками у чужому штрафному майданчику — 4:3. Після цього "Партизан" немов прорвало, і у воротах "Плесо" побувало ще п'ять м'ячів. Автор останнього голу в матчі — воротар Яблонський. 

"Партизан" провів матч у такому складі: Яблонський — Гапон, Антал, Вербовець, Махиборода, Войновський, Степаненко, Єфіменко.

 

Comments:

Обновлено 30.01.2013 22:32
Новые игры Alawar.