Завжди із сюрпризами для суперників

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

"Футбол на Васильківщині" представляє перший матеріал нашої нової рубрики "Команда".

Від "бронзи" в області, до "бронзи" в районі

Історія ФК "Крушинка", а саме так команда називалася з першого дня її заснування, бере свій початок з грудня 2005 року. Відтоді плинуло багато часу. Колектив, яким опікуються Роман Савченко і В'ячеслав Процишин, змінив назву й навіть зходив на п'єдестал пошани за підсумком футбольного чемпіонату Васильківщини. Тепер "Крила Рад" — справжня футбольна одиниця не лише Крушинки, а й усього районного футболу вцілому. Хоча, на теренах області крушинківці здобули лише один приз — "бронзу" в чемпіонаті Київської області з футзалу-2009. Однак набули футболісти Крушинки певного досвіду й у футбольних турнірах Київщини, виступаючи в Кубку Київщини-2009. Прикро, але перший млинець крушинківців вийшов глевким — вони програли "Чайці" (Петропавлівська Борщагівка) 1:2. Але вже через два роки — у 2011-му — ,після масових перетрубацій і кадрових підсилень, "Крила Рад" заявили про себе на футбольну Васильківщину, "взявши" комплект бронзових нагород за результатом регулярного чемпіонату...
Звичайно, що у наступному сезоні всі чекали від "Крила Рад" "срібло", мовляв, треба перевершити ж досягнення. Але з різних, але в першу чергу, кадрових проблем крушинківці осіли в таблиці на дві сходинки нижче — фінішували п'ятими. В чому ж проблема невдалого виступу? Спробуємо розібратись разом.

Кадри вирішують все

Кадровий потенціал крушинківців — один з кращих у Васильківському районі. Воротар Тищенко, безперечно, один з кращих стражів воріт на Васильківщині, а нападник Шкаврон, який перше коло минулого сезону провів у "Юності", є кандидатом до однієї з провідних команд обласного чемпіонату.

Однак, удвох, як відомо, у футбол не грають. У футбол грає команда — одинадцять футболістів, зцілених на найвищі місця у будь-яких змаганнях. Проаналізувавши виступи "Крила Рад" в чемпіонаті Васильківського району 2012 року, я спробував створити ідеальний склад крушинківської команди (схема ліворуч), який може поборотися не лише за "бронзу", а й за нагороди вищі за рангом.

Воротар — Тищенко. Відверто кажучи, голкіпером, якому дуже важко знайти конкурента навіть у символічній збірній, багато хто вважає Балашева із "Світанка". З цим дуже важко непогодитись, адже конкурент у Балашева є. Це — Тищенко. Сашко є вихованцем міської ДЮСШ, в складі якої неодноразово брав участь в обласних футбольних турнірах, а з 2007-го року досить впевнено захищає спортивні кольори "Крила Рад".

Правий оборонець — Володимир Нестерець. Молодший із футбольної династії Нестереців минулий футбольний рік провів у ФК "Путрівка". Не виключено, якщо у цьому сезоні Володимир продовжить свої виступи за путрівчан, з якими став бронзовим призером вищолігових перегонів 2012 року. На мою думку, Володимир Нестерець, який має досвід виступів і на Всеукраїнському рівні, в разі переходу до стану крушинківців став би одним із ключових виконавців цього клубу, створивши потужну захисну ланку разом з путрівчанином Лисаком і кращим гравцем міста Василькова 2012 року, фіналістом Кубка України — Анатолієм Балацьким.

Центральні захисникиЛисак і Балацький. Звичайно, що такий варіант центральних оборонців виглядає примарним, адже Лисак — ключовий гравець "Путрівки", а Балацький — лідер васильківської "Зірки", але сильнішого центру оборони бажати зась, не беручи до уваги легіонерів.

Ліворуч в захисті Вирва. Віктор, який тривалий час був ополотом захисту "Путрівки", оборонець, як кажуть, від Бога. Втім, травми, яких Віктор отримав на своєму футбольному шляху достатньо, свою справу роблять...

Праворуч в півзахисті Євсеєв. Учасник чемпіонату Європи серед студентів, екс-футболіст першолігового "Нафтовика" з Охтирки, доповнив би ігрову схему "Крила Рад" якнайкраще. Звісно, краще застосовувати гравця такого класу в нападі, однак, виступаючи на позиції правого півоборонця, Євсеєв неабияк допоміг би Крушинці в разі переходу із "Світанку".

Центральні півоборонці Радченко і Таран.

 

 

 

Comments:

Обновлено 28.01.2013 22:46
Новые игры Alawar.