Безпощадний "Аякс"

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Під прицільний обстріл ксаверівців потрапив "Городок".

Матчем між "Аяксом" і "Городком", який відбувся минулої суботи, продовжився четвертий ігровий день у вищоліговому чемпіонаті. "Городок" на бій з "Аяксом" вийшов не в оптимальному складі — Старцев і Безносюк включилися в боротьбу за ходом матчу, а швидкісні Нестерець і Дерепа взагалі не взяли участь у грі. Кадрові втрати ключових виконавців "Городку" стали фатальними для команди — вона провалила дебют матчу. На сьомій хвилині Макєєв класним ударом відкрив рахунок, за хвилину м'яч у власні ворота провів Лагутін, а наприкінці тайму відзначився Корж. В першому таймі городчани, зусиллями Бачинського, відквитали один м'яч. А на старті другої половини гри все той же Бачинський завдав другого невідпорного удару по воротах Сусленка — 2:3. Правда, майже відразу "Аякс" знову пішов у відрив. Другий гол до свого активу записав Макєєв. Потім почергово відзначились Грай і Найденко — 2:6. Кульмінаційними в матчі стали не забиті шести та десяти метрові удари у виконанні городчан. З шести метрів повз ворота вдарив Старцев, а десятиметровий не реалізував Лагутін.

"Городок" — "Аякс" — 2:6

Голи: Бачинський, 17, 21 — Макєєв, 7, 22, Лагутін, 8, автогол, Корж, 16, Грай, 25, Найденко, 27.

Другим за ліком був матч "Балтика" — "Плесо", який вичерпав програму четвертого туру. Жодна з цих команд на футзальних турнір великих сподівань не покладають, тому гра видалась з розряду другорядних. Шкода, проте плесечани могли б задіяти в змаганнях справді сильних і відомих виконавців на кшталт Тимофія Листопада (минулий сезон провів у тернопільській "Ниві") або Олега Дмитренка (один з лідерів стрийської "Скали") — вони в недалекому минулому досить успішно допомагали плесечанам у футбольних змаганнях, однак у турнірах з футзалу жодного разу не виступали, поступившись місцем Сергієві Романовському, Ігореві Горло і Тарасові Коваленку... Не стверджуватиму категорично, що "підписавши" когось із футзалістів, які зробили собі ім'я завдяки успішним виступам у Всеукраїнських змаганнях, "Плесо" виступало б краще, але колориту до вищої ліги додало б однозначно. А поки — 4:6 від "Балтики".

"Балтика" — "Плесо" — 6:4

Голи: Лагус, 4, 10, 26, Вихрій, 5, Парасунько, 13, 35 — Невгад, 6, Дмитро Сербін, 17, пнт, Олександр Сербін, 22, 24.

П'ятої поразки поспіль зазнав "Союз" з Фастова. Дебютант районних змагань перед звітним матчем провів чергову ротацію ігрового складу, провівши масову дозаявку гравців, однак цього вистачило лише для поки "найменшої" поразки фастівців — 3:12 від "Іванковичів". Варто відзначити пента-трик іванковичівця Пацкана і хет-трик його одноклубника Карпенка.

ФК "Іванковичі" — "Союз" — 12:3

Голи: О. Скрипка, 10, Кривобок, 11, Пацкан, 14, 22, 27, 32, 34, Мислюк, 18, Онопрієнко, 21, Карпенко, 29, 37, 38 — Поліщук, 26, Турчин, 29, 35.

Цікаву гру продемонстрували путрівці й митничани, які зійшлися в останньому двобої суботи. Свою п'яту перемогу "Митниця" здобула завдяки довшій лаві запасних та індивідуальному класу провідних гравців. "Путрівка" обрала вищоліговий турнір для підготовки молодих гравців до футбольного сезону. Відрадно, що троє з путрівчан, які змагаються в районному футзальному чемпіонаті, вже спробували свої сили на престижному Меморіалі Макарова. Мова про Мітленка, Павлюка і Алтухова. Хоча, в турнірі пам'яті славетного голкіпера вищезгадана трійця виходила на поле лічені рази, однак певного досвіду набула. В календарному матчі з ФК "Митниця" Павлюк відзначився чотирма м'ячами, а Мітленко — двома. В митничан стрілецький покер на рахунку Калініченка.

ФК "Путрівка" — ФК "Митниця" — 5:14

Голи: Павлюк, 1, 29, 31, Мітленко, 21, 34 — Калініченко, 2, 4, 6, 13, Леонов, 3, 19, 22, Віталій Салата, 14, Шевченко, 17, Строкань, 29, Таран, 30, 35, В'ячеслав Салата, 36, 39.

 

Comments:

Обновлено 28.01.2013 01:02
Новые игры Alawar.