Юрій Ткачук: Я всім задоволений у "Колосі"

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Новоспечений ковалівець і кращий оборонець Васильківщини 2012 року Юрій Ткачук поділився своїми враженнями від виступів свого нового клубу в Меморіалі Макарова.

— Не дивлячись на те, що ми не вийшли з групи, я всім задоволений. Результати, які були зафіксовані в матчах "Колоса", взагалі не відображають тієї картини гри, яку ми показували. Навіть в матчах із вищими за рангом суперниками вболівальники відзначали цікаву і змістовну гру у виконанні ковалівців... Прикро, що в "Колосі" було дуже багато травмованих, а команду в турнірі Макарова "тягнули" 11-13 футболістів.

— Як ти вважаєш, які фактори вплинули на невдалий виступ ковалівців в Меморіалі Макарова?

Я б не сказав, що він провальний. Перед нами була поставлена чітка задача — підготовка до чемпіонату Київщини. Для цього необхідно було побачити фізичний стан футболістів "Колоса", адже перед початком турніру ми провели усього два тренування. Натомість наші суперники вже пройшли не один тренувальний збір. Це — київське "Динамо-2" і чернігівська "Десна" — колективи, які беруть участь у змаганнях під егідою ПФЛ . Матчі з ними вказали нам на наші слабкі сторони, над чим ще треба працювати... По грі, повторюся, ми виглядали не гірше, а моментами й перевершували суперників. Утім, на останніх хвилинах матчів нам не вистачало фізичної підготовки... На мою думку, краще програти "Динамо-2", де грають Мілевський, Каддурі, Воронков, і зробити висновки, ніж вигравати у менш кваліфікованих команд і вважати, що ми все можемо і уміємо...

 

Comments:

Обновлено 23.01.2013 19:58
Новые игры Alawar.