"Крила Рад" розважились із "Союзом", а "Аякс" — із "Плесо"

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Третій тур вищолігового чемпіонату району з футзалу істотних змін до турнірної таблиці не вніс. Хоча фаворити зимового турніру й обмінялись турнірними щаблями, лідируюча група команд не видозмінилась.

ФК «Митниця» обіграла «Балтику» з Василькова, яка догравала матч в меншості після вилучення Осарчука, — 7:2. Дублем в складі митничан відзначився васильківець Таран.
«Крила Рад», у свою чергу, встановили новий рекорд результативності в чемпіонатах району, розбивши «Союз» з Фастова. Фастівчани приїхали на матч з фаворитом учотирьох, а крушинківці, не озираючись на чисельну меншість суперника, набили тому стільки м’ячів, скільки змогли — 38. Найвлучнішим в матчі став Борщенко — 22 влучних удари. Цікаво, що в двох попередніх матчах Андрій відзначився лише одного разу. Це сталося в стартовому матчі турніру з ФК «Іванковичі»… Натомість гол престижу, яким відзначився Роман Стеців, глядачі зустріли оплесками…
А «Форвард-Ретро», укомплектований, переважно, з майстрів спорту, в матчі, який сміливо можна назвати найцікавішим на турнірі, обіграв «Городок». Матчеві передувала церемонія вшанування лідера «Форварда-Ретро» Миколи Костенка, якого нагородили цінним призом «За вагомий внесок в розвиток футболу на Васильківщини» (на знімку). А вже після цього розпочався сам матч. На першій хвилині гри м’яч в ближній кут воріт «Городка» відправив досвідчений Листопад — головний тренер футзальної команди «Київ-НПУ». Він же подвоїв рахунок, обігравши на класі Тищенка. На чотирнадцятій хвилині гри городчани з допомогою Шпички відквитали один гол: Тарас помилився з пасом, Безносюк м’яч перехопив і вколотив його у ворота Гордієнка — 2:1. Втім, вже за хвилину «фаворити» зробили різницю в голах більш комфортною для себе. Це Гордієнко, вдало підключившись до атаки, віддав голевий пас на Харченка. На початку другого тайму чудо-пас Листопада на Костенка обернувся черговим голом у ворота «Городка» — 4:1. Після цього представник Василькова в районному чемпіонаті активізувався і два голи відіграв. Спершу голом зі штрафного відзначився Лагутін, а через чотири хвилини «городчани» вдало розіграли стандарт, який голом завершив Безносюк.
«Програв» свій виграний матч «ПФУ». Керівництво «ПФУ» знехтувало Регламентом змагань і задіяло в офіційному протистоянні з «Іванковичами» незаявленого на турнір гравця. Вердикт федерації — технічна перемога ФК «Іванковичі»!
В заключному матчі третього туру, який відбувся минулої суботи, «Аякс» познущався над «Плесо» — 18:0.