Стартовий розгром

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

"Бронзовий" призер районного чемпіонату з футболу — ФК "Путрівка" — здобув першу перемогу на Меморіалі Макарова.

Президент путрівчан Леонід Матушевич задіяв у стартовому матчі турніру як потенційних новачків, так і вишколених в боях старожилів. Зокрема, повпред Васильківщини повернув до своїх лав братів Стоянів — Максима і Дениса, нападника Панфілова. А також запросив оборонця Кисленка, який виступав за низку українських клубів у змаганнях професіоналів, колишнього воротаря "Діназу" Сабатюка і одного з найталановитіших нападників області, — найкращого бомбардира за підсумком футбольного сезону області-2011, — Єфіменка. Натомість "Ретро" виставив на стартововий матч двох недавніх путрівчан — Володимира Богданова і Сергія Швеця. Причому і перший, і другий вийшли на поле ДЮСШ-15 в стартовому складі.

Сама ж гра була в'язкою і нервовою, адже заледеніле футбольне поле ставало назаваді як гравцям, які отримали настанову від тренерів, так і тренерам, які застосовували тактику по ситуації, не поспішаючи приймати якісь конкретні рішення... Снігопади, які чередувалися з дождем, безперечно внесли свої корективи у турнірну боротьбу. Але, ковзаючись на злизькому покритті, команди таки йшли вперед, і на двадцять другій хвилині першого тайму путрівчани повели в рахунку. Єфіменко протягнув м'яча лівим флангом і прострілив у центр, де Якименко, вигравши позицію, відкрив рахунок у грі — 1:0. Через хвилину відзначився Вишняк, який вразив ближній кут воріт суперника. Останній гол путрівчан провів Якименко. Олег відзначився на тридцять шостій хвилині першого тайму, зробивши рахунок 3:0. Однак в другому таймі путрівчани один гол таки пропустили — 3:1...

Склад ФК "Путрівка" був таким: Соботюк (Петров), Кисленко, Пустовіт, М. Стоян, Д. Стоян (Сахно, 46), Білоцерківець, Старцев (Періжок, 46), Сіренко, Вишняк (Кухіанідзе, 66), Єфіменко, Якименко.

Інший представник Васильківщини в турнірі — "Колос" — в стартовому матчі турніру поступився "Десні" із Чернігова — 0:2.