Результативний розбіг ксаверівців

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

З несподіванки почалася друга частина першого ігрового дня...

"Партизан" з Пшеничного, цілковитий дебютант вищолігових футзальних змагань, долучився до чемпіонату в останній момент — і одразу ж здолав cтарожила районного турніру "Балтику". Колектив Олександра Єфіменка, основу якого складають студенти НУБІПа, з перших хвилин прибрав ініціативу до своїх ніг, провівши у на старті два "сухих" м'ячі.  Їх автор — Пророченко. Відразу після нього свої стрілецькі навики продемонстрували Константінов і Гербут. Але й на цьому гольова феєрія команд не закінчилась. В другому таймі "партизани" взагалі дивом не уникнули нічиєї, бо "Балтика", яка на старті матчу не дорахувалась відразу двох футболістів, на другу половину гри вийшла не лише в повному складі, а й максимально зціленою на результат. Не дивно, що у деяких моментах гри "партизани" з Пшеничного просто напросто не знали, що протиставити суперникові, лишень відводячи загрозу від власних воріт. Втім, перемогу вони не втратили, забивши на два голи більше, ніж суперник — 5:7. Цікаво, що провідні стрільці команд — Лагус у "Балтики" і Пророченко у "Партизана" — відзначалися упродовж матчу чотири рази (!).

В наступному безпосередньому протистоянні зійшлися путрівці і ксаверівці. І хоча обидві команди вийшли на майданчик у своїх основних складах, матч закінчився з рахунком 7:3 на користь "Аяксу". Більше того, п'ять м'ячів без відповіді "Аякс" провів ще в першій двадцяти хвилинці. Вже на 2-й хвилині у воротах Алтухова, який з незрозумілих для мене причин зайняв місце у воротах, поступившись своєю позицією полі Волчанському, відзначився Білоусько. Окрасою ж матчу став стрілецький хет-трик вихованця київського футболу Піонта (знімок). Олександрові судилося "пробити" номінального голкіпера путрівців на 3-й, 7-й і 35-й хвилинах. Гості ж відквитали лише три м'ячі. Причому всі голи путрівці забили за декілька хвилин до фінального свистка, підкорегувавши загальний рахунок — 7:3 на користь "Аяксу".

А закрилась програма футбольного ранку матчем, в якому "Митниця" одержала перемогу над "Союзом" — 16:2. Головна цікавинка гри: в складі "Митниці" голами відзначились десять із дванадцяти заявлених на матч футболістів. Виняток становлять воротарі команди — Желізний і Кожушко.

1-й тур. Заключні матчі

"Балтика" — "Партизан" — 5:7

Арбітри: Жуков, Грицай.

Голи: Лагус, 21, 27, 32, 35, Белецький, 23 — Константінов, 8, Гербут, 9, Пророченко, 2, 7, 22, 29, Вербовець, 18.

ФК "Митниця" — "Союз" — 16:2

Арбітри: Грицай, Жуков.

Голи: В'ячеслав Салата, Віталій Салата-2, Таран-2, Ібрагімов, Леонов-2, Кашевський-3, Кудря, Лазебник, Куций-2, Строкань — Стеців, Турчин.

Попередження: Ібрагімов (Митниця).

"Аякс" — ФК "Путрівка" — 7:3

Арбітри: Жуков, Грицай.

Голи: Білоусько, 2, Піонт, 3, 7, 35, М. Коверга, 5, Корж, 20, Д. Коверга, 25 — Павлюк, 36, Мітленко, 38, Алтухов, 39.

Попередження: Макєєв — Гриценко.


Найвлучніші: Олександр Сербін (Плесо) — 7, Михайло Шкаврон (Крила Рад) — 6, Дмитро Жукотанський (Крила Рад), Анатолій Таран, Денис Леонов (обидва — ФК Митниця) — по 4 м'ячі.

Дискваліфікований Ібрагімов (ФК Митниця) — два попередження.

 

Comments:

Обновлено 01.01.2013 13:31
Новые игры Alawar.