І знову Білоцерківець!

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Дубль уславненого футболіста допоміг "Форварду-Ретро" здобути перші очки в чемпіонаті.

Створений Юрієм Турчиним амбітний і досвідчений за віком виконавців колектив виграв свій перший матч у цьогорічному футзальному турнірі, який організовує і проводить Васильківська районна федерація футболу.

Після поразки від "Митниці" до "Форварду-Ретро" була запрошена ціла плеяда відомих широкому загалу футболістів. Зокрема, ряди клубу поповнили Білоцерківець, Шпичка, Листопад, Гордієнко і Жук. Ледь не кожен з них — історія українського футзалу. Андрій Білоцерківець, наприклад, брав участь у футзальному Кубку Кубків Європи серед аматорів, Шпичка, Листопад і Гордієнко стали свідками становлення українського футзалу, виступаючи за низку київських футзальних клубів.

Втім, із вищеперерахованих зірок в календарному матчі п'ятого туру "ПФУ" — "Ретро-Форвард", який з об'єктивних причин відбувся раніше встановленого терміну, взяли участь лише Білоцерківец і Шпичка, а їх діями на полі керував Турчин. До того ж, робив він це досить непогано, адже ветерани українського футзалу розмочили ворота суперника вже на сороковій секунді матчу. Відзначився Юрій Короп. Вже через п'ять хвилин флангову передачу Шпички у гол обернув Білоцерківець.  Після цього ініціативу до своїх ніг перебрали крушинці, які відіграли обидва голи "Ретро-Форварда": Сергій Пироженко відзначився на одинадцятій хвилині, а Сергій Тітов — на сімнадцятій.

Вирішальним в зустрічі став другий тайм цікавого протистояння. Головне, що другий ігровий відрізок матчу був щедрим на забиті м'ячі, а вирішальним став гол Юрія Турчина, який ударом зі своєї половини майданчика перекинув п'ятого польового гравця крушинців, і приніс своїй команді перемогу з рахунком 5:4.

"ПФУ": Хитрич — Кіряков, Процишин, Ламський, Пироженко, Тітов, Тараненко, В. Борщенко, Ковалик, Гуща, Вернигора.

"Форвард-Ретро": Шульга — Турчин, Короп, Левченко, Шпичка, Демков, Голуб, Харченко, Білоцерківець.

Голи: Пироженко, 11, Тітов, 17, Ковалик, 23, 40 — Короп, 1, Білоцерківець, 6, 30, Голуб, 22, Турчин, 39.