ФК "Іванковичі" — ФК "Путрівка" — 1:8

• PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Сьогодні в спортивному залі ЗОШ №9 було зіграно перший поєдинок четвертого туру районного чемпіонату. Футбольна команда Іванковичів приймала Путрівку.

Багаторічні тріумфатори з Путрівки задіяли в матчі ігровий склад другої путрівської дружини, яка минулого року зійшла на турнірну вершину у змаганнях першої футзальної ліги. Хтось пояснює це відсутсністю амбіцій у керівництва клубу, хтось - новою стратегією. Либонь, правда десь посередині. Матушевич  зумів знайти молодих виконавців, які в майбутньому сформують боєздатний путрівський колектив, а зимовий турнір стане для них своєрідним тренувальним майданчиком. Відтак "Путрівка" нового періоду опирається на вихованців київських футбольних шкіл "Зміна" і РВУФК Алтухова, Павлюка, Гриценка, Мітленка і воротаря Волчанського, котрих вдало доповнюють доморощені футболісти Павло і Вадим Мельниченки...

В чемпіонаті району з футзалу сезону 2012/2013 "Путрівка" стартувала яскраво, розбивши "Іванковичі" — 1:8. Рахунок відкрив Віталій Павлюк на першій хвилині матчу. Однак через шість хвилин Максим Оліхненко з "Іванковичів" встановив паритет. Та на більше іванковичівських футболістів не вистачило, а в епіцентрі загальної уваги опинилися лідери путрівського колективу Алтухов і Павлюк, які на двох забили шість м'ячів — по три голи кожний...

ФК "Путрівка": Волчанський — Алтухов, Павлюк, Гаврилов, Мітленко, Гриценко, В. Мельниченко, Нетесаний, П. Мельниченко.

Голи: Оліхненко, 7 — Павлюк, 1, 10, 32, Алтухов, 11, 19, 30, В. Мельниченко, 15, Мітленко, 35.